Lietusgāzes un ap +15 grādiem. Jaunākā laika ziņu prognoze ir šeit!

Komentāri

Otrdien pārsvarā gaidāms apmācies laiks, brīžiem līs, vietām, jo īpaši valsts ziemeļaustrumu daļā, iespējamas pērkona lietusgāzes.

Pūtīs rietumu puses vējš ar ātrumu 3 – 9 m/s, brāzmās sasniedzot līdz 11-17 m/s ātrumu. Dienā temperatūra +12…+17 grādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas sākumā Latvijā pārsvarā gaidāms mākoņains un lietains laiks, bet nedēļas vidū laikapstākļi uzlabosies, tiesa gan – ne uz ilgu laiku.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl