Lietavu dēļ draud pārplūst Lubāna ezers; tiek stiprināts dambis

Komentāri
Lietavu dēļ draud pārplūst Lubāna ezers; tiek stiprināts dambis
"Global Forecast System" prognoze liecina, ka naktī uz pirmdienu un pirmdien, 18.septembrī, Latvijas austrumu daļu atkal skars stiprs lietus. (Monta Jakovela, TV3 Ziņas)

Draudot pārplūst Latvijas lielākā – Lubāna – ezera krastiem, vairākās vietās notiek ezera dambja stiprināšana, lai no aizskalošanas glābtu blakus esošo ceļu, – no Latgales ziņo TV3 korespondente Monta Jakovela. 

Patlaban jau ir sākusies Lubāna krasta erozija. Ūdens līmenis ir būtiski paaugstinājies, un par 1,7 metriem pārsniedz ezera vidējo līmeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Global Forecast System” prognoze liecina, ka naktī uz pirmdienu un pirmdien, 18.septembrī, Latvijas austrumu daļu atkal skars stiprs lietus. Saskaņā ar šo prognozi jaunās lietavas var atnest 30-60 milimetru nokrišņu, kas ir tuvu mēneša klimatiskajai normai. Tomēr prognozes par lietus zonas virzību un nokrišņu intensitāti pagaidām ir neskaidras, un pastāv cerība, ka stiprais lietus ies garām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl