1 komentārs

Tā dēvētās “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdēm jābūt atklātām un lietai jābūt izmeklētai kvalitatīvi, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” norādīja komisijas vadītāja Inguna Sudraba.

Tāpat Sudraba akcentēja, ka viņai nav nekādas saistības ar “oligarhu sarunām” un viņas vārda izskanēšanu tajās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inguna Sudraba

Inguna Sudraba
“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas

Bet, ja es varu pateikt, lai atkal nebūtu improvizācijas par tēmu. Jā, pirmajā komisijas sēdē es atbildēju uz konkrētu jautājumu, – vai man ir kaut kāda saistība ar šo lietu. Es teicu, ka nē. Un tas, ko es pierādīšu, – es pierādīšu ne jau savu nevainību šajā procesā, bet to, ka lietai ir jābūt izmeklētai kvalitatīvi. Un, ja ir šī valsts nozagšana, mums tas ir konkrēti jāparāda.

Savukārt deputāts Andrejs Judins, kurš ir parlamentārās izmeklēšanas komisijas loceklis, “900 sekundēm” norādīja, – esot pamats uzskatīt, ka šajā lietā būs jauni kriminālprocesi.

Video! Sudraba un Judins skaidro jautājumus par “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisiju!

TOP komentāri

  • Yes
    0 0 0

    Yes

    Ticu, ka Sudraba uzraksies ar savu kontrolieres pieredzi. Laiks stāties No sirds Latvijai!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl