Liepājniekus pārsteidz savdabīga briļļu veikala reklāma: ”Pajāj. Mirdzi”

10 komentāri
Liepājniekus pārsteidz savdabīga briļļu veikala reklāma: ”Pajāj. Mirdzi”

Liepājniekus un pilsētas viesus pārsteigusi kāda interesanta vides reklāma, kurā aicināts iepirkties jaunā optikas veikalā Outlet Optika. Reklāmā attēlots pludmales smiltīs guļošs vīrietis apakšbiksēs, taču tas nebūt nav intereses iemesls.

Lielāku liepājnieku interesi izpelnījies reklāmas teksts: ”Pajāj. Mirdzi.” Kamēr vieni sociālā tīkla Facebook lietotāji ir sašutuši par vārda “pajāj” lietošanu, citus vairāk uztrauc nekorekti lietota interpunkcija virsrakstā. Proti, latviešu valodā virsrakstos nelieto punktus. Tikmēr citi sociālā tīkla izmantotāji atgādina, ka reklāmu teksti ir vien tautas valodas atspoguļojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Jau iepriekš Outlet Optika reklāmas bijušas visai oriģinālas, piemēram, aptuveni pirms gada mūziķis Andris Kivičs briļļu veikala reklāmā pozējis sieviešu apakšveļā.

Outlet Optika

Outlet Optika

Ko par šīm reklāmām domā Tu? Savu viedokli raksti komentāros!

TOP komentāri

 • onkulis
 • KD
  +7 +7 0

  KD

  Reklāma tada ka to salonu nemeklēšu..... citus jau tas pievilina...... citus tā iekaro... citus atbaida.....
 • Laura
  +6 +6 0

  Laura

  Nudien nesaprotu jēgu šim aicinājumam - PAJĀJ. Attēlā puisim roka apakšbiksēs - kam ar ko tur jāpajāj !??Saprotu, ka reklāma var būt šokējoša, uzbrūkoša, utt., bet šoreiz ir pārāk traki ! Tas laikam gaidāmā praida gaidās !!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl