7 komentāri

Sašutuma vētru sabiedrībā izsaucis Liepājas tiesas piespriestais sods tēvam un dēlam, kuri par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo sodīti ar piespiedu darbu.

Iedzīvotāji to uzskata par pārāk maigu sodu pedofiliem un gatavojas protesta piketiem, tikmēr prokurore paziņojusi, ka pagaidām nesaskata pamatu spriedumu pārsūdzēt, jo apsūdzībā prasītais sods bijis pat nedaudz vieglāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To gan pārbaudīt uzdots virsprokuroram. Tieslietu ministrija situāciju vērtēs, kad būs pilnais tiesas spriedums – 20. jūlijā. Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa akcentē, – ja minētie vīrieši šīs darbības veikuši vairāku gadu garumā, tad šobrīd viņu kauns par notikušo neko daudz nemaina.

Skaties video:

TOP komentāri

 • aija
  +1 +1 0

  aija

  Pilnīgi piekrītu.Ja nezini, kur savu locekli likt un priekš kā tas ir domāts,jānogriež, viņš vienkārši traucē.Ko teiktu tiesnese vai kāda augstāk stāvoša persona,ja tas notiktu ar viņu bērnu????
 • kresiite
  +1 +1 0

  kresiite

  Kauns ir tad, ja esi to darījis vienreiz aiz ziņkāres, vai tevi kompānija, vai draugi piespieda. Kur tad kauns bija piecus gadus? Un bērns piecu gadu mocīts, psihe ir iedragāta uz visu mūžu, vai bērns varēs dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, stipri šaubos! Psihologa konsultācija?! Un kas tas par sodu piespiedu darbi? Grābjot zālīti parkā un atkal ir vajadzība pēc mazas meitenes, tikai šoreiz tā būs cita un tālāk atkal piespiedu darbi...... un tā pedofīlija aug augumā mūsu valstī. Es nezinu, vai tiesnešiem, vai prokuroriem nav bērnu? Vai valsts pārstāvjiem nav bērnu? Varbūt, šos likumus izdevuši paši pedofīli? Negribu nevienu apsūdzēt, bet manī sāk rasties aizdomas. Ja, man personīgi būtu jālemj sods, tad tikai un vienīgi kastrācija, jo tad tiešam, nekas tāds neatkārtotos un sabiedrība atveseļotos? Lai arī pedofīls, tad viņš par tādu noziegumu pat domu nepieļautu! Ļaunums jānocērt saknē!
 • ome
  0 0 0

  ome

  Arī man bērnībā kaimiņos bija šāds ''onkulītis''un arī '' seksuāli neizmantoja'',bet viņu atceros ar pretīgumu vēl šodien-man ir 60.Kas par cilvēkiem (sievietēm) strādā tiesā?!Un kas tā par ģimeni-tēvs un dēls pedofīli-sods piespiedu darbs-vājprāts!!!!Viņi vispirms jāsūta ārstēties!Lai veselība meitenei,bet vecākiem jautājums-kur bijāt Jūs,?Labi jums tuvinieki!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl