Liepājas lidosta sāk atkal uzņemt lidmašīnas

Komentāri

Pēc ilgāka klusuma perioda lidmašīnas šodien atsāks uzņemt Liepājas lidosta. Pagaidām šāda iespēja būs mazajiem privātajiem un arī militārajiem lidaparātiem, bet septembrī iecerēts lidostu atvērt arī komerclidojumiem.

No ceturtdienas, 26. maija, lidojumus varēs veikt katru dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00, un, kā stāsta lidostā, tiek gaidītas gan pilotu skolas, gan arī kaimiņvalsts Lietuvas lidotgribētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, lai veiktu komerclidojumus, ir jāpabeidz sertifikācijas process, ko plānots izdarīt līdz šā gada 20. septembrim. Tad arī būs skaidrs, vai izdosies nezaudēt projektā izmantoto Eiropas Savienības finansējumu aptuveni astoņu miljonu eiro apmērā.

Foto

Aktīvāka darbība Liepājas lidostā bija vērojama laikā no 2006. gada līdz 2008.
gadam, kad lidojumus uz vairākām pilsētām veica aviosabiedrība airBaltic.

Savukārt pagājušā gada rudenī tika pabeigta lidostas rekonstrukcija. Tās gaitā veikta skrejceļa virskārtas renovācija, kā arī nomainīts apgaismojums, lai palielinātu iespējas uzņemt gaisa kuģus arī nelabvēlīgos laikapstākļos.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl