Liepājā sieviete gūst nopietnu galvas traumu, bet garāmgājēji neliekas ne zinis

Pievienot komentāru
Liepājā sieviete gūst nopietnu galvas traumu, bet garāmgājēji neliekas ne zinis
FOTO: LETA

Trešdien, 12. augustā Liepājā, Zivju ielā, pie SEB bankas kāda sieviete pret bankas atvērto logu nopietni pārsita galvu, kas stipri asiņoja, bet garāmgājēji vienaldzīgi devās garām, vēsta portāls Liepajniekiem.lv

Notikuma vietā pavēries prātam neaptverams skats – pie SEB bankas sienas Peldu ielas pusē, saliekusies uz priekšu un galvu saķērusi, stāvēja jauna sieviete, bet no viņas galvas straumēm zemē lija asinis.

Garāmgājēji, nepievēršot acīm redzami cietušajai sievietei ne mazāko uzmanību, gāja garām. Dažs pat paraujoties nostāk, lai netiktu apšļakstīts ar uz asfalta tekošajām asinīm.

Beidzot apstājās arī kāds garām ejošs jauns puisis, kurš arī bija gatavs palīdzēt. Kopīgiem spēkiem izsauktā neatliekamā palīdzība ieradās trīs minūšu laikā un sāka cietušajai sniegt pirmo palīdzību, jo brūce bija paprāva un prasīja šuves. Pa to laiku nelaimes vietā bija ieradies arī cietušās vīrs, kurš par sievieti parūpēsies turpmāk.

SEB bankas Liepājas filiālē portāls noskaidroja, ka banka darba telpas nomā no privātpersonas. Logs, pret kuru jaunā sieviete pārsita galvu, ir nevis bankas telpās, bet gan kāpņu telpā, par ko atbild ēkas īpašnieks. Bankas darbinieki kāpņu telpas logus ne verot vaļā, ne ciet, portālam skaidroja bankas filiālē.

Ēkas īpašnieks solīja, ka tiks darīts viss iespējamais, lai šādas situācijas neatkārtotos. Viņš neizslēdza, ka nepieciešamības gadījumā tiks pārbūvēti logi ielas pusē.