Liepājā sieviete gūst nopietnu galvas traumu, bet garāmgājēji neliekas ne zinis

Komentāri
Liepājā sieviete gūst nopietnu galvas traumu, bet garāmgājēji neliekas ne zinis
FOTO: LETA

Trešdien, 12. augustā Liepājā, Zivju ielā, pie SEB bankas kāda sieviete pret bankas atvērto logu nopietni pārsita galvu, kas stipri asiņoja, bet garāmgājēji vienaldzīgi devās garām, vēsta portāls Liepajniekiem.lv

Notikuma vietā pavēries prātam neaptverams skats – pie SEB bankas sienas Peldu ielas pusē, saliekusies uz priekšu un galvu saķērusi, stāvēja jauna sieviete, bet no viņas galvas straumēm zemē lija asinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Garāmgājēji, nepievēršot acīm redzami cietušajai sievietei ne mazāko uzmanību, gāja garām. Dažs pat paraujoties nostāk, lai netiktu apšļakstīts ar uz asfalta tekošajām asinīm.

Beidzot apstājās arī kāds garām ejošs jauns puisis, kurš arī bija gatavs palīdzēt. Kopīgiem spēkiem izsauktā neatliekamā palīdzība ieradās trīs minūšu laikā un sāka cietušajai sniegt pirmo palīdzību, jo brūce bija paprāva un prasīja šuves. Pa to laiku nelaimes vietā bija ieradies arī cietušās vīrs, kurš par sievieti parūpēsies turpmāk.

SEB bankas Liepājas filiālē portāls noskaidroja, ka banka darba telpas nomā no privātpersonas. Logs, pret kuru jaunā sieviete pārsita galvu, ir nevis bankas telpās, bet gan kāpņu telpā, par ko atbild ēkas īpašnieks. Bankas darbinieki kāpņu telpas logus ne verot vaļā, ne ciet, portālam skaidroja bankas filiālē.

Ēkas īpašnieks solīja, ka tiks darīts viss iespējamais, lai šādas situācijas neatkārtotos. Viņš neizslēdza, ka nepieciešamības gadījumā tiks pārbūvēti logi ielas pusē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl