Liepājā miris ievērojamais latviešu komponists Pēteris Plakidis

1 komentārs
Liepājā miris ievērojamais latviešu komponists Pēteris Plakidis
Komponists un pianists Pēteris Plakidis piedalās preses konferencē par Ziemassvētku koncertu "Svētīgā". (Lita Krone / LETA)

Skumja vēsts no Liepājas – otrdien, 8. augustā, miris ievērojamais latviešu komponists Pēteris Plakidis, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Pēteris Plakidis dzimis 1947. gadā. Viņš beidzis Latvijas Valsts konservatorijas kompozīcijas klasi. Strādājis par Nacionālā teātra mūzikas daļas vadītāju.

Kopš 1974. gada Plakidis bija Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors.

Plakidis bija izcils komponists, pianists, koncertmeistars – gan savu, gan kolēģu darbu un klasikas interprets.

Izsakām līdzjūtību komponista tuviniekiem.

TOP komentāri

  • Andrejs Bubinduss
    +3 +3 0

    Andrejs Bubinduss

    Es no viņa savlaik Dārziņskolā mācījos, kā jāpavada vokālistes.. viņš gāja līdz savai sievai Maijai Krīgenai uz nodarbībām, kur viņa bija iedalīta man kā ilustratore, un nereti man rādīja "knifus'... Pētersi Plakidis bija izcils koncertmeistars un pianists. Un ļoti harmonisks un smalks Cilvēks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl