Liepājā līdz pusdienlaikam vakcinācijai izmantota nedaudz vairāk kā puse paredzēto vakcīnu

0 Komentāru
Liepājā līdz pusdienlaikam vakcinācijai izmantota nedaudz vairāk kā puse paredzēto vakcīnu
REUTERS/SCANPIX

Liepājā līdz pusdienlaikam vakcinācijai izmantota nedaudz vairāk kā puse paredzēto vakcīnu, informēja Vakcinācijas projekta birojā.

Ņemot vērā plānoto 600 vakcīnu skaitu Liepājā, līdz plkst.12 vakcinācijai izmantota nedaudz vairāk kā puse paredzēto vakcīnu.

Ap plk.st 12.44 rindu pie vakcinācijas centra nebija, līdz ar to liepājnieki un pilsētas tuvumā esošie aicināti izmantot iespēju vakcinēties bez iepriekšēja pieraksta.

Liepājā vakcinācija notiek Liepājas Olimpiskais centrā, Brīvības iela 39. Vakcinē ar ražotāja “AstraZeneca” vakcīnu.

Vakcinācijas projekta birojā atgādina, ka vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta, vakcinēties var jebkurš gribētājs, kurš vecāks par 18 gadiem. Iedzīvotāji no prioritārajām grupām, kuri apmeklēs centrus, tiks aicināti saņemt vakcīnu vēl pirms citiem šodien vakcinēties gribētājiem.

Iedzīvotājiem jāņem līdzi tikai pase vai ID karte. Vakcinācijas veicēji aicina pievērst īpašu uzmanību tam, ka lielajos centros šajā nedēļas nogalē tiek vakcinēti tikai tie iedzīvotāji, kuri līdz šim nav saņēmuši nevienu Covid-19 vakcīnas devu. Uz vakcinācijas centriem kategoriski aizliegts nākt tiem iedzīvotājiem, kas atrodas pašizolācijā pēc atgriešanās no ārvalstīm, kā arī tiem iedzīvotājiem, kuriem jābūt mājas karantīnā kā kontaktpersonām.

Lasi vēl:

0 Komentāru