1 komentārs
Liepājā atrasts zaļš kaķis; patversme lūdz atsaukties aculieciniekus, kas palīdzētu notvert pārdarītājus
Foto: Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds"

Liepājā kādā pagalmā atrasts kaķis, kurš, visticamāk, appūsts ar krāsu, savā “Facebook” lapā ziņo Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme “Lauvas sirds”.

“Saņēmām vēstuli, ka Rojas/Mirdzas Ķempes ielas krustojumā kādā pagalmā pamanīts kaķis, kurš appūsts ar krāsu. Bildes ir nodotas ķērājam un centīsimies kaķi atrast, lai nogādātu klīnikā. Atgādinām arī to, ka par šādu rīcību draud satikšanās ar policiju, jo šāda rīcība ir uzskatāma kā cietsirdīga izturēšanās pret dzīvniekiem. Līdz ar to jebkāda informācija, kura var palīdzēt noskaidrot personas, kuras to ir pastrādājušas, būs noderīga,” raksta patversme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā portālu Skaties.lv informē patversme “Lauvas sirds”, šobrīd kaķi vēl nav izdevies noķert. Vienlaikus patversme norāda, – ņemot vērā krāsas ķīmisko sastāvu, šāda rīcība dzīvniekam var nodarīt vērā ņemamu kaitējumu ādai, kā arī – kaķis krāsu var salaizīties, tīrot savu kažoku, tādā veidā saindējoties.

Patversme uzrunājusi konkrētā pagalma iedzīvotājus, kuri baro ielas kaķus – tiklīdz kāds redzēs šo kaķi, informēs par to dzīvnieku ķērāju.

“Protams, tikai pēc notveršanas 100% būs skaidrs, kas ar kaķi ir noticis. Sievietes apgalvoja, ka acis un deguns neesot cietis, tikai kažoks appūsts. Katrā ziņā, ja kādam tas liekas kā joks un smieklīgi, tad tas ir diezgan bēdīgi. Pēdējā laikā, mūsuprāt, sabiedrībai sāk “klibot” saprašana par to, kas ir joks,” min patversme.

TOP komentāri

  • Dzīvnieku draugs.
    +7 +6 -1

    Dzīvnieku draugs.

    To pāridaritāju pašu no galvas līdz kājām nokrāsot kā viņš par mazu neaizsargātu dzīvnieku ņirgājās,tad būtu labāk redzams kārtības sargiem un sabiedrībai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl