Liene Sondore: Mūsu ķermenis pacieš ļoti daudz, un tad sākas veselības problēmas Piedāvā Benu aptieka

Pievienot komentāru
Liene Sondore: Mūsu ķermenis pacieš ļoti daudz, un tad sākas veselības problēmas
Sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore. (Foto: LETA)

”Mūsu organisms ir ļoti ”izturīgs”, tas pacieš ļoti daudz – mazkustīgumu, neveselīgu ēšanu, kaitīgos ieradumus un ārējas vides ietekmi, līdz brīdim, kad sākas veselības problēmas,” norāda sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore, – viena no profesionāļiem, kuri ņēmuši dalību ”BENU Aptiekas” kampaņā, kurā ikviens varēs pārbaudīt, vai dzīvo gana veselīgi.

”Ikdienas steigā mēs nereti piemirstam pašu svarīgāko – sevi, savu ķermeni,” saka Liene, piebilstot, ka ”BENU Aptiekās” piedāvātais ķermeņa sastāva mērījums ir pirmais solis apzinātai dzīvesveida maiņai.

Liene Sondore ”BENU Aptiekas” iniciatīvas ietvaros gatavos veselīga dzīvesveida padomus, kurus saņems ikviens, kurš būs izmantojis jauno ”BENU Aptiekas” pakalpojumu – ķermeņa sastāva pārbaudi.

Liene Sondore

Liene Sondore
Sertificēta uztura speciāliste

”Tas [”Benu Aptiekas” ķermeņa sastāva pārbaude – red.] palīdzēs Jums detalizētāk uzzināt informāciju par savu ķermeņa stāvokli – muskuļu un kaulu masu, tauku, šķidruma procentu ķermenī, būs Jūsu palīgs, pirmais solis uz veselīgām pārmaiņām, saņemot profesionālus ieteikumus.”

Pārbaudi, vai tavs dzīvesveids ir gana veselīgs!

Lai rūpētos Latvijas iedzīvotāju veselību un labsajūtu, kā arī veicinātu veselīgu dzīvesveidu, ”BENU Aptieka” piedāvā ikvienam izmēģināt jaunu pakalpojumu – ķermeņa sastāva pārbaudi.

Šī pārbaude ļaus noteikt šādus cilvēka parametrus:

  • svaru,
  • ĶMI jeb ķermeņa masas un auguma samēru,
  • ķermeņa tauku masas procentuālo attiecību pret ķermeņa kopējo masu,
  • ūdens procentuālo saturu ķermenī,
  • ķermeņa muskuļu masu,
  • kaulu masu,
  • ķermeņa bioloģisko vecumu,
  • viscerālo tauku daudzumu.

Ķermeņa sastāva pārbaudi ”BENU Aptiekās” veic profesionāli skaistuma un veselības speciālisti, kas arīdzan paskaidros pārbaudē iegūtos datus un sniegs individuāli piemērotus veselīga dzīvesveida ieteikumus par uzturu, fizisko slodzi un ieteicamajiem uztura bagātinātājiem.

Piesakies ķermeņa sastāva pārbaudei šeit!

Vairāk informāciju meklē ”Benu.lv”.

Vēlies saņemt balvā vērtīgu veselības komplektu, izpildi ”Benu” akadēmijas aprīļa testu!

Izpildi testu!