Lielo talku var atbalstīt arī ziedojot!

0 Komentāru
Lielo talku var atbalstīt arī ziedojot!

Sākot ar šo gadu, ikvienam ir iespēja piedalīties Lielajā talkā, talkojot gan tās oficiālajā norises dienā, gan jebkurā citā laikā un ziedojot, ja pašam nav iespējams piedalīties tajā, informēja talkas rīkotāju pārstāvji.

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti talkošanas maisu, cimdu un cita inventāra iegādei, tāpat kā izglītojošiem materiāliem un pasākumiem.

Kopš Latvijā pirmo reizi norisinājās Lielā talka, atkritumu daudzums mūsu valstī ir samazinājies uz pusi. Taču, lai turpinātu nodrošināt kvalitatīvu talkas norisi, sniedzot talkotājiem visus nepieciešamos līdzekļus drošai un atbildīgai talkošanai, ikviens interesents ir aicināts atbalstīt Lielo talku ziedojot.

Ziedojot kaut vai vienu eiro, varēs nodrošināt talkotājiem vienu talcinieka komplektu, kurā ietilpst viens maiss, viens cimdu pāris, atkritumu maisa izvešana un noglabāšana poligonā. Līdz ar to tie, kuriem nav iespējams pašiem talkot Latvijā, tostarp arī diasporas pārstāvjiem, bet, kuri vēlas, lai Latvija kļūtu par zaļāko pasaulē, var piedalīties, ziedojot vienu simbolisko eiro vai vairāk.

Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme

“Lielā talka kļuvusi par nozīmīgu tradīciju, kas ik gadu pozitīvi uzlādē mūsu sabiedrību, pavasarī saliedējot mūsu, lai kopīgi padarīt Latviju ar vien tīrāku, zaļāku un sakoptāku valsti, savukārt rudenī apvieno mūs ar visu pasauli rūpēs par planētas ekosistēmu – stādot Laimes kokus. Tieši lielā talkotāju atsaucība ir bijis iemesls tam, ka Lielā talka kļuva par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu.””

Viņa arī pauda pateicību ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kā arī Latvijas diasporai, kas brīvprātīgi ir pielikuši savu roku gan fiziski, gan daloties ar radošām idejām, lai mūsu valsts ar katru gadu kļūtu ar vien zaļāka un veselāka. Lai turpināto šo tradīciju, Jaunzeme aicina ikvienu interesentu atbalstīt Lielo talku talkojot un, ja tādas iespējas nav, tad ziedojot, tādā veidā palīdzot nodrošināt talkotājiem nepieciešamo.

Ziedojumu iespējams veikt Lielās talkas mājaslapā talkas.lv. To ir iespējams izdarīt gan atklāti, gan anonīmi, kā arī ziedojumus var veikt gan privātpersonas, gan juridiskas personas. Visi ziedotāji, kuru izvēlējušies veikt ziedojumu atklāti, tiks atspoguļoti Lielās talkas mājaslapā. Savukārt, ja ziedojuma apmērs ir vismaz 3000 eiro, ziedotājs tiks atzīmēts Lielās talkas mājaslapas sadaļā Organizatori pie lielajiem ziedotājiem.

Biedrība “Pēdas LV”, kas Latvijā kopš 2008. gada organizē Lielo talku un Pasaules talku, ir sabiedriskā labuma organizācija kopš 2011. gada.

0 Komentāru