Komentāri

Šodien daudzi jo daudzi Latvijā jauko un saulaino laiku daudzi izvēlējās pavadīt pie dabas. Daudzviet norisinājās arī putnu vērošanas pasākumi.

Latvijas Ornitoloģijas biedrība putnu vērošanas pasākumus rīko ik pavasari un ik rudeni – šoreiz dabas draugiem paveicies ar lieliskiem laika apstākļiem, kas ļāva redzēt lielu skaitu dažādu putnu sugas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Putnu vērošanas pasākumi šoreiz piesaistījuši daudz interesentus. Dienas gaitā tiek apmeklētas vairākas vietas. Bruņojoties ar binokli un pacietību ir iespējams redzēt daudzas putnu sugas.

Putnu vērošana šodien notiek vismaz 25 vietās Latvijā, un par rezultātiem tiek ziņots ornitologu biedrībai, kas apkopo datus par novērotajām putnu sugām un aptuveno skaitu. Putnu vērošanas pasākumi notiek arī citās Eiropas valstīs.

Foto:

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl