Komentāri

Turpinot stāstu sēriju “Sadziediet, sasadancojiet!”, TV3 Ziņas ciemojās Siguldas pusē pie Vētru ģimenes.

Gan vecāki, gan viņu atvases ir lieli dziedātāji, visi trīs bērni jau vairākus gadus dzied vienā korī. Latvijas simtgades Dziesmusvētki būs kārtējā reize, kad visa ģimene kāps uz Mežaparka estrādes. Tomēr gaidīti Vētrām ir arī nākamie Dziesmu svētki, kad tie svinēs apaļo 150 gadu jubileju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vētru ģimenē bez kopīgas dziedāšanas nav iedomājami nevieni svētki un plašs ir arī viņu repertuārs – gan vecāki, gan bērni dzied koros un piedalījušies teju visos pēdējo gadu dziesmu svētkos.

Vētru ģimenes vecāki ir dziedātāji ar pamatīgu stāžu, kopā dziedājuši vairākos koros, no kuriem pēdējais ir Siguldas jauktais koris “Spārni”.

Tikmēr Vētru ģimenes atvases jau vairākus gadus par savu kori sauc Garkalnes novada jaukto kori “PaSaulei”, ar kuru kopā piedzīvoti gan Dziesmu svētki, gan apbraukātas daudzas valstis, piedaloties un plūcot laurus starptautiskos konkursos.

Vētru ģimenei saglabājušas desmitiem piespraudes, uzlīmes, bukleti, nošu grāmatas un dažādi citi Dziesmu un deju svētku atribūti. Šīs vasaras svētkiem Vētras ir gatavi, repertuārs jau apgū

Bērni savulaik arī dejojuši tautu dejas, spēlējuši pūtēju orķestrī, tomēr kopš vidusskolas beigšanas nu palikuši uzticīgi dziedāšanai. Viņi visi ir vienisprātis, ka Dziesmu svētkos būt koristam ir daudz vieglāk nekā, piemēram, dejot.

Simtgades dziesmu un deju svētki Vētrām solās būt emocionāli piepildīti, tomēr galvenais mērķis ir nevis šie, bet nākamie svētki.

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl