1 komentārs

Kad apsveikums sagatavots, lai tas sasniegtu adresātu, nepieciešams uz aploksnes uzlīmēt pastmarku. Vai šogad apsveikumus iespējams nosūtīt ar Lieldienu noskaņās ieturētu pastmarku, skaidro raidījums Bez Tabu.

No 230 Rīgā un tās apkārtnē pieejamajām pasta nodaļā raidījuma Bez Tabu komanda izraudzījās piecas, taču nevienā no tām nav atrodamas pastmarkas Lieldienu noskaņās. Dažās no iestādēm apkalpojošais personāls nezina, vai tādas uz Lieldienām būs pieejamas, taču citās apgalvo, ka nedēļas beigās jābūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Latvijas Pasts, plānojot savu pastmarku emisiju, galvenokārt vadās no tiem priekšlikumiem, kurus mēs saņemam no iedzīvotājiem, vai no organizācijām, kuras izsaka savus ieteikumus par pastmarkām, kuras vēlas redzēt un iegādāties mūsu pasta nodaļās. Kas attiecas uz Lieldienu pastmarkām, tad Latvijas Pasts iepriekšējos gados ir izdevis divas reizes pastmarkas ar Lieldienu tematiku. Diemžēl šīs pastmarkas nav bijušas īpaši pieprasītas, un šobrīd pastmarkas ar Lieldienu tematiku patiešām nav,” norāda Latvijas Pasta Filatēlijas departamenta direktors Edmunds Bebrišs.

Lai nosūtītu Lieldienu apsveikumus tuviniekiem, nāksies izlīdzēties ar tādām pastmarkām, kādas pieejamas. Taču Bez Tabu skatītājam Ervīnam nākamajiem Kristus augšāmcelšanās svētkiem ir iespēja – nodrošināties ar sevis izvēlēto pastmarku tematiku, kuru var pieteikt Latvijas Pasta mājaslapā.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

  • Latvietis
    0 0 0

    Latvietis

    Nu gan ir atradusi par ko sudzeties! Galvenais lai ir pastmarkas ko uzlimet uz vestules. Ja nav problem ,tad latvietis to tulit Jums pasniegs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl