2 komentāri

Spītējot drēgnajam laikam, tūkstošiem cilvēku šodien piedalījās Latvijas sakopšanas darbos. Lielās talkas dalībniekiem ir gan lielais, gan daudzi mazie mērķi – sakopt tās vietas, kur piedrazots. Lielais mērķis ir panākt, lai jau nākamgad, uz valsts simtgadi, Latvija būtu zaļākā valsts pasaulē.

Oficiāli talka sākās plkst. 9.00 rītā. Vispirms pienāca ziņas, ka visbrašāk talko Latgalē. Pamazām aktīvāki kļuva arī citi novadi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielās talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis palīdzēja sakopt Kokmuižas parku Kocēnos, talkojot kopā ar kolēģiem un bērnu aprūpes centra “Ozoli” bērniem.

Foto

Liela rosība valdīja arī Rīgā. Piemēram, Lielajos kapos aktīvisti ne tikai grāba lapas un vāca gružus, bet cēla kapu pieminekļus un krustus. Talkotāji pie Mārupītes krāva sarīkoja Interesantākie gruži izlikti apskatei. Tostarp izsviesti mobilie telefoni, radiovadāms kuteris.

Pēc kārtīgi padarīta darba – labi jāatpūšas. Talkotāji ēda zupu, sviestmaizes un bulciņas. Lielās talkas aktivitātēs piedalījās daudz bērnu. Viņi ne vien čakli palīdzēja pieaugušajiem, bet arī atrada laiku citām aktivitātēm. Slikto laika apstākļu dēļ uz nākamo nedēļu talku pārcēla Ciblā un Cēsīs.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl