Lielās intereses dēļ vakcinācijas centros Ķīpsalā un Cēsīs cilvēkus “dzīvajā rindā” vairs nepieņem

22 komentāri
Lielās intereses dēļ vakcinācijas centros Ķīpsalā un Cēsīs cilvēkus “dzīvajā rindā” vairs nepieņem
IEVA VĀRNA / TV3 ZIŅAS

Iedzīvotāju lielās intereses dēļ vakcinācijas centros Ķīpsalā un Cēsīs cilvēki “dzīvajā rindā” pēc potes pret Covid-19 vairs netiek pieņemti, liecina Vakcinācijas projekta biroja sniegtā informācija.

“Ņemot vērā plānoto 1 000 vakcīnu skaitu Ķīpsalas hallē, 9.30 pieņemts lēmums vakcinēt visus, kuri līdz tam brīdim ir gaidītāju rindā, bet rindas veidošanu neturpināt,” informēja Vakcinācijas projekta birojā.

Skaties.lv novēroja, ka visa rindā stāvēšana pie “Atta” centra aizņēma apmēram stundu, šajā ziņā viss organizēti un ļoti operatīvi.

Arī citos vakcinācijas centros ir liels vakcinēties gribētāju skaits.

Arī Jelgavā pieprasījums vakcinēties tuvojas maksimālajam šodien plānotajam apjomam, liecina Vakcinācijas projekta biroja sniegtā informācija.

Ņemot vērā plānoto 460 vakcīnu skaitu Jelgavas vakcinācijas centrā, pieņemts lēmums pēc 10.00 vakcinēt visus, kuri līdz tam brīdim ir gaidītāju rindā, bet rindas veidošanu pēc tam neturpināt.

Arī citos vakcinācijas centros ir liels vakcinēties gribētāju skaits.

Tikmēr Daugavpils vakcinācijas centrā, kas izvietots sporta kompleksā, sestdienas, 17.aprīļa, rītā iedzīvotāju aktivitāte ir zemāka nekā citviet valstī, un prognozējams, ka vakcīnas pret Covid-19 pietiks pat līdz dienas beigām, izriet no masu vakcinācijas centra koordinatores Dinas Hublarovas-Pokšānes aģentūrai LETA stāstītā.

Viņa pavēstīja, ka šis centrs ir atvērts no plkst.9 rītā un šobrīd plānots, ka tas strādās līdz plkst.17. Hublarova-Pokšāne vienlaikus neizslēdz iespēju, ka nāksies strādāt arī pēc plkst.17, ja aizvien būs vakcinēties gribētāji.

Pēc koordinatores sacītā, pirms plkst. 10 pie masu vakcinācijas centra Daugavpilī pie centra ir aptuveni 150 cilvēku rinda. Vakcinācijas projekta birojā iepriekš informēja, ka Daugavpilij sestdien, 17.aprīlī, piegādātas 670 vakcīnu devas.

Kā ziņots, garās cilvēku rindas dēļ vairāki masu vakcinācijas centri sestdienas rītā vēra durvis jau krietni pirms pirms paredzētā darba laika sākuma.

Sestdien, 17.aprīlī, masu vakcinācijas centri kopumā darbojas septiņās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā un Cēsīs. Tajos ir pieejamas aptuveni 5370 “AstraZeneca” vakcīnas pret Covid-19 devas, pie kurām “dzīvās rindas” kārtībā var tikt ikviens iedzīvotājs, kurš to vēlas.

22 komentāri