Komentāri

Spāru svētki Mežaparka Lielajā estrādē. Orķestra pavadībā, skanot maestro Raimonda Paula dziesmu svētku dziesmai ”Manai dzimtenei”, virs estrādes jaunās skatītāju lauka būves svinīgi pacelts spāru vainags.

Lielākie būvdarbi ir aiz muguras, tā svinīgajā ceremonijā atzina kultūras ministre Dace Melbārde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietā, kur otrdien, 31. oktobrī, vēl aktīvi notiek būvniecības darbi, pēc aptuveni 250 dienām notiks pirmie simtgades Dziesmu un deju svētku mēģinājumi. Gandarījumu par paveikto pauž arī būvnieki, kuri norāda, ka šis ir vienīgais būvniecības objekts Latvijā, kurš top ātrāk nekā noteikts grafikā.

Estrādes rekonstrukcija plānota divās kārtās. Pirmajā, kas norit šobrīd un kas jāpabeidz līdz simtgades Dziesmu un deju svētkiem, tiks pārbūvēta un paplašināta skatītāju zona un uzstādītas papildu vietas koristiem.

Otrajā kārtā, kas tiks sākta nākamvasar un pabeigta līdz 2020. gadam, tiks uzbūvēta jauna estrāde ar pārsegumu kupola formā. Izmaksas par abām kārtām varētu sasniegt pat 77 miljonus eiro. Pirmā posma rekonstrukcijas darbus plānots nodot ekspluatācijā 2018. gada 18. jūnijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl