Komentāri

Spāru svētki Mežaparka Lielajā estrādē. Orķestra pavadībā, skanot maestro Raimonda Paula dziesmu svētku dziesmai ”Manai dzimtenei”, virs estrādes jaunās skatītāju lauka būves svinīgi pacelts spāru vainags.

Lielākie būvdarbi ir aiz muguras, tā svinīgajā ceremonijā atzina kultūras ministre Dace Melbārde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietā, kur otrdien, 31. oktobrī, vēl aktīvi notiek būvniecības darbi, pēc aptuveni 250 dienām notiks pirmie simtgades Dziesmu un deju svētku mēģinājumi. Gandarījumu par paveikto pauž arī būvnieki, kuri norāda, ka šis ir vienīgais būvniecības objekts Latvijā, kurš top ātrāk nekā noteikts grafikā.

Estrādes rekonstrukcija plānota divās kārtās. Pirmajā, kas norit šobrīd un kas jāpabeidz līdz simtgades Dziesmu un deju svētkiem, tiks pārbūvēta un paplašināta skatītāju zona un uzstādītas papildu vietas koristiem.

Otrajā kārtā, kas tiks sākta nākamvasar un pabeigta līdz 2020. gadam, tiks uzbūvēta jauna estrāde ar pārsegumu kupola formā. Izmaksas par abām kārtām varētu sasniegt pat 77 miljonus eiro. Pirmā posma rekonstrukcijas darbus plānots nodot ekspluatācijā 2018. gada 18. jūnijā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl