Lielākās drošības naudas, kas Latvijā samaksātas par aizturētajiem

3 komentāri

2. Nodokļu izkrāpšanā apsūdzētais Zaicevs – 284 tūkstoši

2/10

Drošības nauda ir alternatīvs procesuālais līdzeklis apcietinājumam, un tā tiek zaudēta, ja tiek pārkāpti atbrīvošanas nosacījumi. “Drošības naudas apmēru nosaka procesa virzītājs, ievērojot noziedzīga nodarījuma raksturu un ar to radīto kaitējumu, personas mantisko stāvokli, kā arī likumā paredzētā soda veidu un mēru,” paredz likums. Drošības nauda nonāk valsts kasē.

Līdzšinējais rekordists starp amatpersonām Štrams – 113 829 eiro

LETA

LETA

Kādreizējais Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors Vilnis Štrams pret iespaidīgo drošības naudu no apcietinājuma tika atbrīvots 2008. gadā. Viņš uz apsūdzēto sola sēdās par vairākām epizodēm, kas saistītas ar kukuļa prasīšanu un ņemšanu apmaiņā pret dažādu būvniecības ieceru īstenošanu.

2. Nodokļu izkrāpšanā apsūdzētais Zaicevs – 284 tūkstoši

2/10
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • dadzis
  +2 +2 0

  dadzis

  Kāds laika periods tiek lēsts kad ilgo tiesu procesus valsts rīkojas ar iemaksāto drošības naudu... kā bankas noteiktos procentus sadala nevis naudas īpašnieks bet tās turētāja banka...
 • Lize
  +2 +2 0

  Lize

  a kur tie tūkstoši paliek? valsts kasē un viss vai pie "labas uzvedības" tiek atdota tiem izlaistajiem?
 • aligorija
  +1 +1 0

  aligorija

  Likums nosaka, pēs likumīgā spēkā stājušos sprieduma naudu atmakaā iemajaātajam....interesantākais tas ka valsts iespējams mākslīdi ildzina tiesas procesu lai šo naudu varētu apgrozīt....b

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl