Sniegs un apledojums uz ceļiem apgrūtina braukšanu

1 komentārs
Sniegs un apledojums uz ceļiem apgrūtina braukšanu
Foto: LETA

Šorīt, 8. novembrī, lielākajā valsts daļā braukšanas apstākļus pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina sniegotas un apledojušas brauktuves,  vēsta Latvijas Valsts ceļi (LVC) .

Patlaban snieg tikai vietām. Gaisa temperatūra no mīnus 4 līdz 0 grādiem. Saskaņā ar metroloģisko prognozi dienā daudzviet snigs un putinās. Snigšanas laikā redzamība samazināsies no 500-1000 metriem. Ceļi vietām var apledot. Pūtīs ziemeļu vējš, kas brāzmās sasniegs 15-19 metrus sekundē, piekrastē 20-23 metrus sekundē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LVC brīdina, ka meteorologu prognozētā stiprā vēja dēļ uz ceļiem var tikt sagāzti nolauztie koki un to zari, radot šķēršļus satiksmei, kā arī var tikt nodarīti bojājumi satiksmes organizācijas līdzekļiem, piemēram, ceļa zīmēm, luksoforiem, apgaismojumam.

Uz galvenajiem autoceļiem patlaban braukšanas apstākļi ir apmierinoši Daugavpils virzienā no Lielvārdes līdz Pļaviņām, no Nīcgales līdz Pāterniekiem un no Špoģiem līdz Medumiem. Tāpat apmierinoši braukšanas apstākļi ir uz Daugavpils apvedceļa, Liepājas virzienā no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem un no Grobiņas līdz Liepājai, Ventspils virzienā no Kūdras līdz Ventspilij, Rucavas virzienā visa posma garumā, Gulbenes virzienā no Pļaviņām līdz Aiviekstei, Kokneses virzienā no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei un Kandavas virzienā no Līgām līdz Veģiem.

Uz reģionālajiem autoceļiem apmierinoši braukšanas apstākļi ir Daugavpils un Dobeles apkaimēs.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 174 Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot no plkst. 2.00 naktī, veic slideno posmu kaisīšanu un sniegoto tīrīšanu.

LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, braucot sliktas redzamības apstākļos, un gājējus rūpēties par savu un satiksmes drošību, velkot apģērbu ar labi saskatāmiem gaismu atstarojošiem elementiem vai lietojot atstarotājus.

Laika ziņas

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl