Komentāri

Lielāka daļa no tiem, kas iegūst Latvijas pilsonību, dara to tāpēc, lai izbrauktu no valsts, tā intervijā 900 sekundēm atzina Naturalizācijas pārvaldes vadītājs Igors Gorbunovs.

Nepilsoņu vidū joprojām ir daudz tādu, kuri cer, ka mainīsies likumi un viņi pilsonību saņems automātiski, norāda Gorbunovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī raugoties no statistikas viedokļa, viņu interese par Latvijas pilsonību ir zema, jo nepilsoņi ar savu statusu ir apraduši. Tajā pašā laikā arī iegūt Krievijas pilsonību šie iedzīvotāji tik bieži neizvēlas, jo tas vairs nav tik izdevīgi.

Naturalizācijas pārvaldes vadītājs atzīst, ka lielākā daļa no tiem, kas iegūst Latvijas pilsonību, to dara tāpēc, lai aizbrauktu no valsts.

Komentējot bēgļu integrāciju sabiedrībā, Gorbunovs norāda, ka kopš neatkarības atjaunošanas Latvijas pilsonību ir saņēmuši tikai četri bēgļi.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl