Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju grib izmaiņas nākamajā koalīcijā

Komentāri
Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju grib izmaiņas nākamajā koalīcijā
Foto: LETA

Lai arī pašlaik izskanējušas versijas, ka nākamā koalīcija varētu daudz neatšķirties no iepriekšējās, lielākā daļa jeb 58% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju domā, ka valdošajā koalīcijā ir nepieciešamas izmaiņas un ka tā ir jāveido citādākā sastāvā.

Tikmēr 27% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju izmaiņas nevēlas, un koalīcijas kodolu vēlas redzēt no tām pašām politiskajām partijām, kuras to veidoja līdz šim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

14% aptaujāto iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Jau ziņots, ka pēc vēlēšanām 12. Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija “Saskaņa” – 24 deputātu vietas. “Vienotība” jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) – 21, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 17 vietas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl