4 komentāri

No valdošo partiju koalīcijas deputātu puses izskanējis ierosinājums atteikties no tā sauktajām “deputātu kvotām” valsts budžetā. Ko par to domā iedzīvotāji? Pieejami jaunas aptaujas dati!

Poltiķi no partijām solīja, bet beigās izrādās, ka kvotas varētu tomēr būt – mazākā apmērā, bet tomēr būs. Kā šādus solījumus un to neizpildi vērtē sabiedrība?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka koalīcija tomēr spēs atteikties no “deputātu kvotām” nākamā gada budžetā.

Tomēr lielākā daļa domā, ka Saeimas deputātiem tomēr būs iespēja atkal balsot par budžeta naudas sadali savām vai savu partiju prioritātēm.

Ceturtā daļa aptaujāto pagaidām nav sniegusi konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • hi hi
  +8 +8 0

  hi hi

  tas bezsmadzenu merkaku bars ,lai atteiktos no kvotam,,nekad tas nenotiks
 • s
  +6 +6 0

  s

  Man neviens nav jautājis, bet es ari neticu-gan jau atradīs citu veidu,piemaksas, kompensācijas utt, nosaukumus var atrast daudz.Un vispār, nosaukums deputātu kvotas ir galīgi aplams-tās ir koalicijas kvotas, jo ne visiem bija.
 • nn
  +4 +4 0

  nn

  Tie nav tie cilvēki kuri atteiksies...būtu labāk rūpējušies par tautu,bet nu tauta ir domāta tik pie nodokļu noplēsšanas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl