Lielākā daļa iedzīvotāju netic, ka deputāti spēs atteikties no “deputātu kvotām”

4 komentāri

No valdošo partiju koalīcijas deputātu puses izskanējis ierosinājums atteikties no tā sauktajām “deputātu kvotām” valsts budžetā. Ko par to domā iedzīvotāji? Pieejami jaunas aptaujas dati!

Poltiķi no partijām solīja, bet beigās izrādās, ka kvotas varētu tomēr būt – mazākā apmērā, bet tomēr būs. Kā šādus solījumus un to neizpildi vērtē sabiedrība?

15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka koalīcija tomēr spēs atteikties no “deputātu kvotām” nākamā gada budžetā.

Tomēr lielākā daļa domā, ka Saeimas deputātiem tomēr būs iespēja atkal balsot par budžeta naudas sadali savām vai savu partiju prioritātēm.

Ceturtā daļa aptaujāto pagaidām nav sniegusi konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • hi hi
  +8 +8 0

  hi hi

  tas bezsmadzenu merkaku bars ,lai atteiktos no kvotam,,nekad tas nenotiks
 • s
  +6 +6 0

  s

  Man neviens nav jautājis, bet es ari neticu-gan jau atradīs citu veidu,piemaksas, kompensācijas utt, nosaukumus var atrast daudz.Un vispār, nosaukums deputātu kvotas ir galīgi aplams-tās ir koalicijas kvotas, jo ne visiem bija.
 • nn
  +4 +4 0

  nn

  Tie nav tie cilvēki kuri atteiksies...būtu labāk rūpējušies par tautu,bet nu tauta ir domāta tik pie nodokļu noplēsšanas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl