Lielajos kapos tomēr nekursēs tramvajs, sola Ušakovs

0 Komentāru
Lielajos kapos tomēr nekursēs tramvajs, sola Ušakovs
LETA

Reaģējot uz rīdzinieku sašutumu, Rīgas mērs Nils Ušakovs licis iesaistītajām domes iestādēm jauno tramvaja līniju projektēt tā, lai tā neskartu Lielos kapus. Viņš gan nav gatavs atteikties no dabai draudzīgas sabiedriskā transporta līnijas izveides Skanstes rajonā. Kritiski pret projektu noskaņota domes opozīcija, kura par vērienīgo ieceri trešdien, 14. septembrī, rīkoja diskusiju.

Sašutums par  jaunās tramvaja līnijas virzīšanu pa Senču ielu, kas padomju gados tika izbūvēta kravas transportam, sadalot Lielos kapus no Pokrova kapiem, turpina sist augstu vilni. Tuvējo māju iedzīvotāji ir nobažījušies ne tikai par Lielo kapu nākotni, bet gaidāmiem sastrēgumiem un korupciju. Sašutuma vilni centās mazināt Satiksmes departamenta pārstāvji un arī Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš atgādina, ka projekts vēl tikai top.

Redzot konfrontāciju starp domniekiem un vietējiem iedzīvotājiem, ir sarosījusies arī Rīgas domes opozīcija. Tā par projektu noskaņota skeptiski. Skanstes rajona vietā savienojamu labāk esot veidot ar kādu no mikrorajoniem, uzskata opozīcija, taču Ušakovs gan tam nepiekrīt.

Foto

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Save

Save

0 Komentāru