Komentāri
Lielajā talkā plānojuši piedalīties trešdaļa Latvijas iedzīvotāju
Foto: F64

Lielajā talkā šogad plānojuši piedalīties 34% valsts iedzīvotāju, liecina “Kantar TNS” aprīļa beigās veiktais pētījums.

Trešā daļa (34%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šogad plāno piedalīties Lielajā talkā (12% – noteikti jā; 22% – drīzāk jā). Savukārt vairāk nekā puse (56%) iedzīvotāju norādījuši, ka šogad neplāno piedalīties Lielajā talkā (29% – drīzāk nē; 27% – noteikti nē).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmitā daļa (10%) iedzīvotāju vēl nav izlēmuši, vai šogad piedalīsies Lielajā talkā. Aptauju veica pētījumu kompānija “Kantar TNS” laikā no 2017. gada 18. līdz 20. aprīlim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 950 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

“Kantar TNS” pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā “Kantar TNS” strikti ievēro “ESOMAR” rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl