Lielajā talkā piedalījušies vairāk nekā 100 000 cilvēku

Lielajā talkā iesaistījušies vairāk nekā 100 000 talcinieku, vēsta Lielās talkas mediju koordinatore Madara Laicāne. Iedzīvotāju aktivitāte Lielajā talkā esot lielāka nekā pērn. Lai gan talka oficiāli noslēgusies plkst. 15.00, sakopšanas un labiekārtošanas darbi visā Latvijā vēl turpinās.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Latvijas Antiglobalisti

    Latvijas Antiglobalisti

    Talka ir PSRS palieka.To izdomāja komunisti kuri negribēja maksāt cilvēkiem par atkritumu novākšanu,ko sacūkojuši citi.Lai cilvēks mainītu savu nostāju pret akārtējo vidi tas jau jāiemāca skolā.Kādreiz Latvijas laikā talka asociējās ar sava pagalma satīrīšanu,ar piemājas sakārtošanu .Tā tas arī notiek citur ārzemēs.Arī mūsējie valdībā un Saeimā izmanto cilvēkus kā pokemonus ,kuri pat labprātīgi strādā visu dienu, un par to nevajag maksāt.Vergi ! Mēs saprastu ja valsts nāktu pretīm cilvēkiem ar pabalstiem ,ar maziem nodokļiem ,ar lielām pensijām- tad protams roka roku mazgā ,bet šajā situācijā valsts pat slimos pilsoņus finansiāli neatbalsta .Tur kur vajadzīga nauda operācijai ,tur saziedo līdzcilvēki ,bet valsts izliekas par beigtiem,bet cilvēciņi kā Pink floida dziesmā soļo uz krāsnīm.Nozombēti bio roboti.
  • Olga Kaktina

    Olga Kaktina

    Tad kad jāiet protestēt tad neviena nav ,bet tad kad kakas vākt tad 100 000 piedalās,jo pēc tam taču ir baļļuks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!