Lielajā talkā piedalījušies vairāk nekā 100 000 cilvēku

2 komentāri
Lielajā talkā piedalījušies vairāk nekā 100 000 cilvēku
Foto: LETA

Lielajā talkā iesaistījušies vairāk nekā 100 000 talcinieku, vēsta Lielās talkas mediju koordinatore Madara Laicāne. Iedzīvotāju aktivitāte Lielajā talkā esot lielāka nekā pērn. Lai gan talka oficiāli noslēgusies plkst. 15.00, sakopšanas un labiekārtošanas darbi visā Latvijā vēl turpinās.

Ja no rīta visaktīvākā talkošana notika Latgalē un Vidzemē, tad ap pusdienas laiku “modusies” arī Rīga un līdz oficiālās talkas beigām kļuvusi par aktīvāko talkotāju reģionu.

Precīzāki dati par talkotāju skaitu un izvestajiem atkritumiem gaidāma pirmdien.

Šogad daudzās talkas vietās liels akcents likts ne vien uz vides sakopšanu un atkritumu savākšanu, bet arī labiekārtošanu – stādīti koki un krūmi, labiekārtoti pagalmi, iekārtoti sporta laukumi bērniem. Teju 40% no šogad oficiāli reģistrētajām talkošanas vietām bija labiekārtošanas talkas.

Arī šā gada talkā neiztika bez interesantiem atradumiem – atrasti gan personu apliecinoši dokumenti, gan arī dažādi vēsturiski darbarīki, kara laika ķivere un lielgabala lode, kā arī paklājs, dīvāns, kurpes, govs galvaskauss, izlietne, policijas lente, daudz riepu un televizoru.

“Ir liels gandarījums par iedzīvotāju lielo aktivitāti! Paldies visiem talkotājiem par aktīvu dalību, paldies, ka palīdzat Latvijai kļūt zaļākai. Lai jūs līdz pat vakaram lutina labs laiks un silta saule, gards cienasts un sirsnīgas sarunas,” talkotājiem vēl Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

TOP komentāri

 • Latvijas Antiglobalisti
  0 0 0

  Latvijas Antiglobalisti

  Talka ir PSRS palieka.To izdomāja komunisti kuri negribēja maksāt cilvēkiem par atkritumu novākšanu,ko sacūkojuši citi.Lai cilvēks mainītu savu nostāju pret akārtējo vidi tas jau jāiemāca skolā.Kādreiz Latvijas laikā talka asociējās ar sava pagalma satīrīšanu,ar piemājas sakārtošanu .Tā tas arī notiek citur ārzemēs.Arī mūsējie valdībā un Saeimā izmanto cilvēkus kā pokemonus ,kuri pat labprātīgi strādā visu dienu, un par to nevajag maksāt.Vergi ! Mēs saprastu ja valsts nāktu pretīm cilvēkiem ar pabalstiem ,ar maziem nodokļiem ,ar lielām pensijām- tad protams roka roku mazgā ,bet šajā situācijā valsts pat slimos pilsoņus finansiāli neatbalsta .Tur kur vajadzīga nauda operācijai ,tur saziedo līdzcilvēki ,bet valsts izliekas par beigtiem,bet cilvēciņi kā Pink floida dziesmā soļo uz krāsnīm.Nozombēti bio roboti.
 • Olga Kaktina
  0 0 0

  Olga Kaktina

  Tad kad jāiet protestēt tad neviena nav ,bet tad kad kakas vākt tad 100 000 piedalās,jo pēc tam taču ir baļļuks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl