Lielā talka: iedzīvotāji pulcējas, lai padarītu mūsu Latviju skaistāku

1 komentārs
Lielā talka: iedzīvotāji pulcējas, lai padarītu mūsu Latviju skaistāku
Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Ir sākusies Lielā talka, kuras laikā visā Latvijā brīvprātīgie sakopj sev tuvākas un tālākas apkārtnes vietas. Lielajos kapos un Latvijas Universitātes (LU) botāniskajā dārzā talkotāji rosījās jau no paša rīta.

Jau ziņots, ka Lielā Talka šodien norisinās aptuveni 2000 vietās visā Latvijā un tajā plāno piedalīties tūkstošiem cilvēku, sakopjot apkārtni. TV3 Ziņu komanda paviesojās pāris talkošanas vietās.

Tā, piemēram, talka norisinājās arī Lielajos kapos, par kuriem pēdējā laikā gan vairāk nācies dzirdēt politiskā kontekstā. Te aktīvisti grābj lapas, savāc gružus un ar rokām ceļ 200 kilogramus smagus pieminekļus.

Foto: talkotāji Lielajos kapos

Talkošana norisinās arī LU Botāniskajā dārzā, kur strādā gan pašmāju, gan apmaiņas programmu studenti. Studentes tīra Botāniskā dārza taciņas, kamēr studenti rok melnzemi.

Foto: talkotāji botāniskajā dārzā

Savukārt pie Mārupītes talkotāji jau aprēķina, cik daudz izdarīts. Savākti desmitiem maisu ar gružiem. Interesantākie eksemplāri izlikti apskatei – mobilais telefons, boksa maiss, radiovadāmais kuteris un citas lietas. Pēc labi padarīta darba talkotāji ietur arī maltīti – karstu zupu un maizītes. Tāpat bērni piedalās arī orientēšanās sacensībās.

Foto: talkotāji pie Mārupītes

Foto: talkotāji Vecmīlgrāvī

TOP komentāri

  • Tampe
    0 0 0

    Tampe

    Talka ir laba lieta,,,,bet ja pec talkas paliek neizvesti atkrituma savaktie maisi.( Jurmala Olgas 15)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl