Lielā pieprasījuma dēļ sejas maskas šuj pat naktīs; iedzīvotāji stāv rindās

Vienreizlietojamās sejas maskas ir īstermiņa risinājums, tāpēc šuvējas reģionos strādā pat naktīs, lai iedzīvotāji nākamajā dienā varētu tās iegādāties un droši doties sabiedriskās vietās. Savukārt iedzīvotāji piesakās rindās un pat pierakstās, lai pēc dienas vai vairākām iegūtu īpašumā sejas aizsegu no drēbes, vēsta “ReTV Ziņas”.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Uldźs

  Uldźs

  Cik gan tupām jābūt ļautiņam, lai stāvētu rindā pēc uzpuņa?!
 • Sabīne
  • Evita

   Evita

   Es pirku šeit: Mazā Kuldīgas iela 4A, Kurzemes rajons, Rīga, veikals "Rita"
 • Evita

  Evita

  Šodien veikalā "Rita" Āgenskalnā, tiešām bija rinda pēc maskām un telefons nemitīgi zvanīja, cilvēki mēģināja noskaidrot vai maskas ir pieejamas.
 • Pēteris

  Pēteris

  Labi, patriotisks jūtu raksts. Dažas varones šuj maskas. Bet noklusēts ir tikai viens sīkums.
  Kā var pieteikt pasūtījumu?
  Cik maksā tāda maska?
  Un kur to varētu saņemt?
  Bet kāpēc maskai jābūt melnai? Vai šuvējas ir pieslejusas kādam īpašām klanam?
  Varbūt var pasūtīt arī masku ar attēlu? Labprāt tādu iegādātos.
  Bet šitā tukšā dirsana par varonigajiem uzņēmējiem un viņu nesautigo no došanos sabiedrības labā ir jau apriebies to visu lasīt un klausīties.
  Par kādām masku šūšanam pagrīdē vispār te ir runa? Fakju Ilze sēd ministres krēsla un nedara savu darbu. Rūpniecības ministrs kasa olas un nosed savu dienu nedarot neko.
  Tad kāpēc šie ministri nav rīkojusies un iegādājušies iekārtas ar kurām var automatizēti šūt maskas? Pat šādos gadījumos kad ir krīze un varētu šādu pirkumu veikt bez konkursa to nedara. Bet veic tukšus miljona iepirkumus. Bet ne tādu lai vienreiz nopirktu iekārtu un ar to ražotu.
  Vai mums vispār vajag šādu valdību, kas ne spēj risināt stratēģiskās lietas?
  Jeb viņi domā ka pirkšu masku pa 0.70€ lai pēc divām stundām to izmestu un pirktu jaunu? Nē, neatbalstu Fakju Ilzes biznesu!
 • Vārds.

  Vārds.

  Nesaprotu to visu. Tās sejas maskas saucamās auduma. Itkā palīdzot pret to saucamo covid 19. Nu neticu. Tad jau ķirurgs pēc katras operācijas to mazgātu jo lētāk sanāk. Nu vēl variants pēc seksa prezervatīvu arī var izmazgāt un lietot tālāk😂.
  • Pēteris

   Pēteris

   Ministru kabineta noteikumi nav likums. Tie var būt saistoši juridiskām personām. Bet nejau privātam indivīdam. Jeb kurš sods, kas būs šādi uzlikts un nonāks tiesa tiks pagasts. Valdība var tikai ieteikt un ierosināt likumus. Bet kamēr tie nav Saeima izgājuši caur balsojumu un izsludināti noteikta kārtībā. Tiem nav juridiska spēka.
   Šajā valstī ir pilnīga anarhija, augšas dara ko grib, apakšas truli paklaujas.
   Juristi klanās un laipo, bet klusē kad valdība veic nelikumības.
 • Mamma

  Mamma

  Sašuvu pati savai ģimenei, citādi bankrotēt var, katram pa maskai autobusam turp un atpakaļ, tad vēl veikalam, un katru dienu, lai nav jāmazgā, kādas24 vajag.
  • Uldźs

   Uldźs

   Šeit jau nav runa par uzpurņu cenu, bet gan par nepakļāvību politbandītmafijai! Šujiet pati=pērciet, nav atšķirības, viss viens, pildiet poltbandas rīkojumus
 • S

  S

  Pavasarí , cik atceros, bija konkurss, pieteicás vietéjie pretendenti.Tos laikam noraidíja, kápéc? Ja bútu normáli strádáts, tagad masku bútu. Mums kaut ko darbina tikai tad, kad jau deg.Bet paldies tiem, kas dara!
 • Kritiķe
  +10 +10 0

  Kritiķe

  Kur ir tās rindas un kur ir tās audumu sejas maskas?Kaut kā neredzu nevienu ne otru.
 • Es pats

  Es pats

  Vot šito es nesaprot. Auduma maska ir 👍🏻, bet auduma šalle, vai lakats, kas salocīts biezāks kā maska nē 🤷🏼‍♀️
 • Māsiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!