Komentāri
Līdz šodienai Marijas ielas graustam jābūt sakārtotam, lai tas vairs neapdraudētu gājējus
Raitis Plauks / f64

Līdz šodienai galvaspilsētas bēdīgi slavenais grausts Marijas ielā 6 jāsaved tādā kārtībā, lai tas turpmāk neapdraudētu garāmgājēju dzīvību un veselību.

Septembra beigās neapdzīvotā nama īpašnieki solīja, ka līdz nākamā gada augustam veiks fasādes renovācijas darbus un ieliks logus. Taču situācija izmainījās jau pēc pāris dienām, kad no grausta uz ietves un ielas braucamās daļas nokrita fasādes fragments.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šā gadījuma domes amatpersonas strikti noteikušas, ka ap ēkas fasādi jāuzstāda sastatnes un jānovērtē tās tehniskais stāvoklis, bet uz ietves jābūt gājēju tunelim. Ja darbi netiks pienācīgi izdarīti, Rīgas dome uzsāks mājas piespiedu sakārtošanu, bet naudu par to piedzīs no īpašniekiem.

Provizoriski tas varētu izmaksāt aptuveni 20 000 eiro. Nodokļu paaugstinājums ēkai piešķirts jau 2015. gadā – sākotnējo 488 eiro vietā, īpašniekiem ik gadu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis vairāk nekā 17 000 eiro.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl