Komentāri
Līdz šodienai Marijas ielas graustam jābūt sakārtotam, lai tas vairs neapdraudētu gājējus
Raitis Plauks / f64

Līdz šodienai galvaspilsētas bēdīgi slavenais grausts Marijas ielā 6 jāsaved tādā kārtībā, lai tas turpmāk neapdraudētu garāmgājēju dzīvību un veselību.

Septembra beigās neapdzīvotā nama īpašnieki solīja, ka līdz nākamā gada augustam veiks fasādes renovācijas darbus un ieliks logus. Taču situācija izmainījās jau pēc pāris dienām, kad no grausta uz ietves un ielas braucamās daļas nokrita fasādes fragments.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šā gadījuma domes amatpersonas strikti noteikušas, ka ap ēkas fasādi jāuzstāda sastatnes un jānovērtē tās tehniskais stāvoklis, bet uz ietves jābūt gājēju tunelim. Ja darbi netiks pienācīgi izdarīti, Rīgas dome uzsāks mājas piespiedu sakārtošanu, bet naudu par to piedzīs no īpašniekiem.

Provizoriski tas varētu izmaksāt aptuveni 20 000 eiro. Nodokļu paaugstinājums ēkai piešķirts jau 2015. gadā – sākotnējo 488 eiro vietā, īpašniekiem ik gadu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis vairāk nekā 17 000 eiro.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl