Komentāri
Līdz šodienai Marijas ielas graustam jābūt sakārtotam, lai tas vairs neapdraudētu gājējus
Raitis Plauks / f64

Līdz šodienai galvaspilsētas bēdīgi slavenais grausts Marijas ielā 6 jāsaved tādā kārtībā, lai tas turpmāk neapdraudētu garāmgājēju dzīvību un veselību.

Septembra beigās neapdzīvotā nama īpašnieki solīja, ka līdz nākamā gada augustam veiks fasādes renovācijas darbus un ieliks logus. Taču situācija izmainījās jau pēc pāris dienām, kad no grausta uz ietves un ielas braucamās daļas nokrita fasādes fragments.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šā gadījuma domes amatpersonas strikti noteikušas, ka ap ēkas fasādi jāuzstāda sastatnes un jānovērtē tās tehniskais stāvoklis, bet uz ietves jābūt gājēju tunelim. Ja darbi netiks pienācīgi izdarīti, Rīgas dome uzsāks mājas piespiedu sakārtošanu, bet naudu par to piedzīs no īpašniekiem.

Provizoriski tas varētu izmaksāt aptuveni 20 000 eiro. Nodokļu paaugstinājums ēkai piešķirts jau 2015. gadā – sākotnējo 488 eiro vietā, īpašniekiem ik gadu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis vairāk nekā 17 000 eiro.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl