Līdz šim miermīlīgs suns Ķengaragā sakož mazu bērnu

9 komentāri
Līdz šim miermīlīgs suns Ķengaragā sakož mazu bērnu

Ķengaraga iedzīvotāju sirdis bija iežēlinājis kāds suns, kurš dzīvojis būdiņā – daži cilvēki pat nesuši šim suņukam ēdienu. Taču tad suns, kurš tiek raksturots kā mierīgs un tāds, kuru var pat paglaudīt, uzbrucis mazam bērnam, kas gājis garām.

Rezultātā bērnam uzliktas divas šuves, piedzīvots izbīlis, kā arī veiktas piecas potes, kas šādos gadījumos ir nepieciešamas.

Suns būdiņā pagalmā Ķengaragā mīt jau vairākus gadus, bet neviens nezina, kas ir saimnieks. Citi zina teikt, ka suns savulaik piederējis netālu dārziņos dzīvojošajiem cilvēkiem, bet tie miruši. Pēc tam, kad saistībā ar uzbrukumu bērnam, izsaukta policija, saimnieks ir atradies, taču neviens no kaimiņiem tā arī īsti nezina – kas ir šis noslēpumainais saimnieks. Zināms vien tas, ka apkārtējo māju iedzīvotāji ik pa laikam nesuši tam ēdienu. Kāds kaimiņš zina stāstīt, ka suns ir mierīgs, iespējams, ka vienu reizi tas esot sakodis kaķi, bet iepriekš cilvēkiem nav uzbrucis nekad.

Rīgas domē atbildīgās amatpersonas skaidro, ka dzīvnieka īpašniekam vai viņa turētājam ir pienākumi – nodrošināt, lai dzīvnieks neapdraud cilvēkus un citus dzīvniekus. Līdz ar to, ja tas ir pilsētas vai ciematos, privātmāju īpašniekiem ir jānogrožo teritorija, lai suns nespētu no tās izkļūt ārā.

Video!

TOP komentāri

 • Zane
  +3 +3 0

  Zane

  Vispār jau vajag arī bērniem iemācīt, kā ir jāapietas ar dzīvnieku. Neticēšu, ka bērns "vienkārši gāja garām un suns uzklupa". Tad būtu uzklupis jau iepriekš kādam.
 • Līga
  +3 +3 0

  Līga

  Suns bez iemesla tā pat vien nekož, jo sevišķi ja nav iepriekš nekad to darījis. Izvērtējot pirmās dažas sižeta sekundes, suns ir visai tramīgs un pie svešiem vispār neiet.
  Piekrītu, ka sunim vienam tā nav īstā vieta un kautkā ir jārisina jautājums. Ceru tas bērns apzinās, ka vairāk vai mazāk ir parakstījis sunim nāves spriedumu, malacis bērns....
 • Anita
  +1 +1 0

  Anita

  Diemžēl nedzīvoju Rīgā! Paņemt suni nevaru, jo mājās jau 3 kaķi. Saliku palīgā saucienus facebook un draugu domubiedru grupā. Ļoti ceru, ka padodot informāciju tālāk, mēs visi kopā varētu atrast sunim jaunas mājas. P.S. Domāju, ka patversme gan nederētu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl