Līdz šim Covid-19 skāris vismaz 51 izglītības iestādi

Pievienot komentāru
Līdz šim Covid-19 skāris vismaz 51 izglītības iestādi
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Līdz šim Covid-19 gadījumi konstatēti vismaz 51 izglītības iestādē, preses konferencē atklāja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Vēl trešdien epidemiologs ziņoja, ka Covid-19 gadījumi konstatēti 47 Latvijas izglītības iestādēs.

Jau ziņots, ka Covid-19 apstiprināts vairāk nekā 20 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas skolotājiem, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Pēc vairākām konstatētām Covid-19 pozitīvām analīzēm pedagogiem vidusskola pāriet uz C mācību modeli jeb mācībām attālināti.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēts līdz šim lielākais Covid-19 gadījumu skaits – kopumā 137 jauni saslimšanas gadījumi, liecina SPKC apkopotie dati.

Līdz šim lielākais vienā diennaktī reģistrētais jauno Covid-19 gadījumu skaits bija 109 – 7. oktobrī, kad tas pirmo reizi pārsniedza simts gadījumus.

Pagājušajā diennaktī veikts 4551 Covid-19 tests, bet pozitīvo testu īpatsvars sasniedzis 3%. SPKC iepriekš norādījis, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 3% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 353 788 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2507 personas, bet 1322 izveseļojušās.