Sestdien līdz plkst. 14 lielajos vakcinācijas centros pret Covid-19 vakcinēti gandrīz 3900 cilvēki

3 komentāri
Sestdien līdz plkst. 14 lielajos vakcinācijas centros pret Covid-19 vakcinēti gandrīz 3900 cilvēki
KASPARS KRAFTS, F64

Sestdien, 17.aprīlī, līdz plkst. 14, bez iepriekšēja pieraksta lielajos vakcinācijas centros septiņās pilsētās notiekot vakcinācijai pret Covid-19, ar “AstraZeneca” poti vakcinēti gandrīz 3900 cilvēki, liecina Veselības ministrijas (VM) Vakcinācijas projekta biroja publiskotā informācija.

Šobrīd vakcinācija ir jau pabeigta “ATTA” centrā, turpinās Ķīpsalas hallē, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Jūrmalā un Cēsīs.

“Jūrmalas vakcinācijas centrā ir palikušas 50 neizmantotas vakcīnu devas, bet rindas vairs nav. Aptuveni stundu vēl ir iespēja tikt savakcinētam,”  mikroblogošanas vietnē “Twitter” norāda VM Vakcinācijas projekta pārstāvji.

Liepājas pašvaldības pārstāve Zita Lazdāne informēja, ka Liepājā rinda pie vakcinācijas centra izsīkusi, bet daži desmiti pošu vēl pieejami.

Plašāk lasi šeit: Liepājā līdz pusdienlaikam vakcinācijai izmantota nedaudz vairāk kā puse paredzēto vakcīnu

Vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta, vakcinēties var jebkurš gribētājs, kurš vecāks par 18 gadiem. Iedzīvotāji no prioritārajām grupām, kuri apmeklēs centrus, tiks aicināti saņemt vakcīnu vēl pirms citiem šodien vakcinēties gribētājiem.

Iedzīvotājiem jāņem līdzi tikai pase vai ID karte. Vakcinācijas veicēji aicina pievērst īpašu uzmanību tam, ka lielajos centros šajā nedēļas nogalē tiek vakcinēti tikai tie iedzīvotāji, kuri līdz šim nav saņēmuši nevienu Covid-19 vakcīnas devu.

Uz vakcinācijas centriem kategoriski aizliegts nākt tiem iedzīvotājiem, kuri atrodas pašizolācijā pēc atgriešanās no ārvalstīm, kā arī tiem, kuriem jābūt mājas karantīnā kā kontaktpersonām.

3 komentāri