Līdz ar rudens iestāšanos parādās piedāvājumi uz Maldīvu salām aizceļot vien par 400 eiro

2 komentāri
Līdz ar rudens iestāšanos parādās piedāvājumi uz Maldīvu salām aizceļot vien par 400 eiro
Mac Qin/Flickr

Maldīvu salas ir vienas no skaistākajām salām pasaulē. Turklāt tā ir salīdzinoši droša vieta, bez ielu tirgotājiem un taksometru “tūrēm”. Maldīvu salās neeksistē lauksaimniecība un rūpniecība, te ir tikai tirkīzzilas lagūnas ar kristālskaidru ūdeni. Vārdsakot – paradīze zemes virsū, kuru jāredz ikvienam. Sākoties rudenim un beidzoties atvaļinājumu sezonai, parādās piedāvājumi aviobiļetes turp un atpakaļ iegādāties par salīdzinoši niecīgām cenām, informē lēto ceļojumu eksperts Edgars Plešs.

Piemēram patlaban, aviokompānija Etihad piedāvā lidojumus no Rīgas uz Maldīvu salām par 410 eiro abos virzienos ar iekļautu nododamo bagāžu, rokas bagāžu un ēdināšanu lidojuma laikā. Piedāvājumu par Maldīvu salām skatiet šeit. Jāteic, ka šīm tālajām un eksotiskām salām šāda cena uzskatāmā par ļoti niecīgu.

Foto: eksotika un romantika Maldīvu salās

Kopumā visizdevīgākie lidojumi uz Maldīvu salām no Latvijas ir pieejami periodā no oktobra līdz decembrim. Piemēram, lidojumi no 9. līdz 21. novembrim.
Tikmēr aktīvā tūristu sezona ilgst no novembra līdz aprīlim, bet visdārgākais ceļojuma laiks ir Ziemassvētki un Jaunais gads.
Savukārt, piemērotākie mēneši atpūtai šajā paradīzē ir janvāris, februāris un marts, kad debesis ir zilas, laika apstākļi ir mierīgi un ūdens – kristāldzidrs.

Daži fakti par Maldīvu salām jeb Maldīviju.

 • Maldīvija – 1190 salu ķēde, kas atrodas dienvidrietumos no Šrilankas Indijas okeānā. Salas ir tik mazas, ka daudzas pasaules kartes neparāda Maldīvu Salas.
 • Maldīvija ir neatkarīga valsts ar iedzīvotāju skaitu 350 000. Maldīvija ir Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO), Dienvidāzijas reģionālās sadarbības asociācijas, un daudzu citu starptautisku organizāciju loceklis .
 • Galvenās ekonomiskas aktivitātes ir tūrisms, makšķerēšana un būvniecība. Ekonomika, galvenokārt, balstās uz ārvalstu valūtu, un ir ģenerēta ar tūrismu. 99% no mājsaimniecības precēm, tiek importētas no citām valstīm.
 • Maldīvijas valūtu sauc par Rufiju.
 • Maldīvija – Āzijas valsts. Tuvākās valstis ir Šrilanka un Indija. Lidojums no Šrilankas uz Maldīviju aizņem apmēram stundu. Katra sala ir ieskauta ar ūdeni, un ir pilnīgi atvienota no citām salām. Lidojumi no Malaizijas, Singapūras un Taizemes ilgst aptuveni piecas stundas; apmēram 8 stundas no Guandžou un Stambulas; 9 stundas no Maskavas.

TOP komentāri

 • Ingeborga
  0 0 0

  Ingeborga

  Ari tagad Maldivas ir labi ,tiksi padārgi .un brauc gan no Eiropas ,gan citam pasaules valstīm .ir vērts aizbraukt .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!