7 komentāri

Finanšu ministrija rosina atcelt samazināto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi kompensējamiem medikamentiem. “Pret” to iestājas Veselības ministrija. Politiķi cer atrast risinājumus, lai zāļu cenas nekāptu. Jaunas aptaujas dati sniedz atbildi uz jautājumu, vai iedzīvotāji būtu gatavi maksāt vairāk par medikamentiem, ja zinātu, ka nauda nonāks veselības nozares uzlabošanai?

Kā rāda TNS aptauja, tikai 15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā būtu gatavi maksāt vairāk par medikamentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr absolūtais vairākums sabiedrības – 79% – ir “pret” to.

Tikmēr 6% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • lotosa zieds
    +3 +3 0

    lotosa zieds

    Jau tagad zāles ir dārgas par nenormāli uzpūsto cenu,it sevišķi,ja bērni saslimst. Ja valdībai tas budžets ir svarīgāks par cilvēku,bērnu veselību,tad tik uz priekšu.Izmirsim vēl ātrāk kā domāju. Visvairāk cietīs hroniski slimie cilvēki,kas bez zālēm dzīvot nevar. Pēc tā kādā virzienā domā valdība,tad tā ir mūsu tautas iznīcināšana,genocīds pret pašu tautiešiem. Vispirms ar milzu nodokļiem izliek no mājām,tad padarīs nepieejamus medikamentus utt. Var teikt rada apstākļus ,lai mēs šeit nevarētu izdzīvot. Es uz vēlēšanām nu tiešām neiešu,jo visi viņi pirms vēlēšanām sola zelta kalnus,bet kad tiek pie siles,tad rij savās interesēs,ko vien var.
  • Latviete
  • nikola

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl