7 komentāri

Finanšu ministrija rosina atcelt samazināto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi kompensējamiem medikamentiem. “Pret” to iestājas Veselības ministrija. Politiķi cer atrast risinājumus, lai zāļu cenas nekāptu. Jaunas aptaujas dati sniedz atbildi uz jautājumu, vai iedzīvotāji būtu gatavi maksāt vairāk par medikamentiem, ja zinātu, ka nauda nonāks veselības nozares uzlabošanai?

Kā rāda TNS aptauja, tikai 15% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā būtu gatavi maksāt vairāk par medikamentiem.

Tomēr absolūtais vairākums sabiedrības – 79% – ir “pret” to.

Tikmēr 6% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • lotosa zieds
    +3 +3 0

    lotosa zieds

    Jau tagad zāles ir dārgas par nenormāli uzpūsto cenu,it sevišķi,ja bērni saslimst. Ja valdībai tas budžets ir svarīgāks par cilvēku,bērnu veselību,tad tik uz priekšu.Izmirsim vēl ātrāk kā domāju. Visvairāk cietīs hroniski slimie cilvēki,kas bez zālēm dzīvot nevar. Pēc tā kādā virzienā domā valdība,tad tā ir mūsu tautas iznīcināšana,genocīds pret pašu tautiešiem. Vispirms ar milzu nodokļiem izliek no mājām,tad padarīs nepieejamus medikamentus utt. Var teikt rada apstākļus ,lai mēs šeit nevarētu izdzīvot. Es uz vēlēšanām nu tiešām neiešu,jo visi viņi pirms vēlēšanām sola zelta kalnus,bet kad tiek pie siles,tad rij savās interesēs,ko vien var.
  • Latviete
  • nikola

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl