Līdz ar lidojumu atsākšanu “airBaltic” pasažieriem nodrošinās sejas maskas un dezinfekcijas salvetes

10 komentāri
Līdz ar lidojumu atsākšanu “airBaltic” pasažieriem nodrošinās sejas maskas un dezinfekcijas salvetes
IEVA LŪKA, LETA

Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic”, atsākot lidojumus, visiem pasažieriem nodrošinās sejas maskas un dezinfekcijas salvetes, aģentūrai LETA pauda lidsabiedrības Korporatīvās komunikācijas nodaļā.

Aviokompānijā skaidroja, ka “airBaltic” atbild par drošu pasažieru nogādāšanu uz viņiem nepieciešamajiem galamērķiem. Lidsabiedrība šobrīd ir gatava atsākt regulāros lidojumus tiklīdz ceļojumu ierobežojumi tiek atcelti.

Kad ierobežojumi tiks atcelti, “airBaltic” lidojumus uzsāks pakāpeniski, sākotnēji ar piecām “Airbus A220-300” lidmašīnām veicot reisus uz 14 galamērķiem. Ar katru nākamo nedēļu papildu lidmašīnas un galamērķi atgriezīsies uzņēmuma lidojumu grafikā.

“Jau pašlaik esam ieviesuši virkni papildu prasību, rūpējoties par mūsu darbinieku un pasažieru veselību un drošību. Kad atsāksim lidojumus, visiem pasažieriem tiks nodrošinātas sejas maskas un dezinfekcijas salvetes. Tāpat, ievērosim visas vietējo iestāžu rekomendācijas,” norādīja lidsabiedrības pārstāvji.

Uzņēmums pašlaik turpina izstrādāt precīzas vadlīnijas biežākai lidmašīnu salona tīrīšanai, apkalpes papildu aizsarglīdzekļiem un atsevišķām citām iniciatīvām, kas tiks ieviests līdz ar lidojumu atsākšanu.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!

Jau vēstīts, ka Latvijā līdz 12.maijam ir izsludināta ārkārtējā situācija koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatības dēļ. Tostarp kopš 17.marta ir apturēti starptautiskie pasažieru pārvadājumi.

“airBaltic” reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 256,473 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju.