Komentāri
Līdz ar jauno ekonomikas ministru notiks “kadru maiņa” arī ostu pārvaldēs
Foto: LETA

Mainās vara valdībā, mainās arī ierēdņi partijām svarīgos amatos. Valdība otrdien lems par izmaiņām ostu pārvaldēs.

Kā secina laikraksts Diena – ministri izvēlas sev uzticamus valsts pārstāvjus Rīgas ostas valdē, Ventspils ostas valdē, kā arī Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdē. Tajās līdz šim darbojās iepriekšējās vadības ekonomikas ministra, satiksmes ministra un finanšu ministra deleģētie pārstāvji, bet šo nozaru vadībā tagad ir citu partiju ministri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens no Vienotības uz Rīgas brīvostas valdi izvirzījis Valmieras domes priekšsēdi Jāni Baiku no reģionālās partijas Valmierai un Vidzemei. Pēc Ašeradena sacītā – tas notiekot labas pārvaldības gaismā.

Finanšu ministre Dana Reizniece Ozola, kura ir Zaļo un zemnieku savienības pārstāve, Ventspils ostas valdē deleģē sava biroja vadītāju Ringoldu Beinaroviču. Rīgas ostas valdē Finanšu ministriju arī turpmāk pārstāvēs valsts sekretāre Baiba Bāne, bet Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju – Baiba Broka no Nacionālās apvienības. Ministri  lems arī par atļaujas došanu izvirzītajiem valžu locekļiem savienot jaunos pienākumus ar jau esošajiem amatiem

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl