Līdz ar ilgi gaidīto karstumu izpērk ventilatorus un kondicionierus

Pievienot komentāru
Līdz ar ilgi gaidīto karstumu izpērk ventilatorus un kondicionierus
Foto: Link576/Flickr

Līdz ar ilgi gaidīto karstumu veikalos novērojama pastiprināta dažādu ventilatoru un kondicionieru iegāde, ziņo K-Rauta.

Ventilatoru, kondicionieru iegāde ir aktuālāka dažādiem birojiem un citām sabiedriskajām telpām, bet vienlīdz karstumu ar dažādu iekārtu palīdzību cenšas mazināt privāto mājokļu īpašnieki, liecina veikalu tīkla K-Rauta vērojumi.

Karstums var būt kaitīgs. Lūk, kas tev jāņem vērā!

Šajās dienās ārā valda pamatīgs karstums. Sinoptiķi lēš, ka vietām termometra stabiņš rādīs pat 34 grādus. Atbildīgie dienesti arī izplatījuši brīdinājumus par to, kā izvairīties no nepatīkamām sekām šādos laikapstākļos.

Piemēram, ka ir pārtikas produkti, kas karstā laikā bojājas ātrāk, ja tiek uzglabāti ārpus aukstuma iekārtas, jo tieši siltumā baktērijas vairojas ļoti ātri. Lietojot nekvalitatīvus pārtikas produktus, var inficēties ar dažādiem slimību izraisītājiem, piemēram, salmonellām, vai saindēties ar mikroorganismu toksīniem. Sabiedriskā transporta pasažieri tiek lūgti nevērt vaļā logus un lūkas tajos transportlīdzekļos, kas aprīkoti ar kondicionieriem.