Komentāri
Līdz ar brīvlaika sākšanos pieaug arī negadījumu skaits bērnu un jauniešu vidū
FOTO: Flickr

Ir pienācis skolēnu vasaras brīvlaiks. Laiks, kad var labi atpūsties, peldēties, sauļoties un satikties ar draugiem un baudīt sauli, taču līdz ar brīvlaika sākšanos pieaug arī negadījumu un traumu skaits bērnu un jauniešu vidū.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde (VP KRP) mācību gada nogalē īpaši bieži Drošības klasē sagaida gan skolas, gan pirmskolas vecuma bērnus, lai atgādinātu, kā vislabāk par savu drošību parūpēties katram pašam, lai vasara aizritētu bez asarām un liekām raizēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas darbinieki nodarbību laikā informē, kā pasargāt sevi no bīstamām situācijām. VP KRP ēkā Liepājā ir ierīkota moderna drošības klase, kurā uz izglītojošām mācību nodarbībām ierodas dažāda vecuma bērni, sākot ar bērnudārzniekiem un beidzot ar 12. klases skolēniem.

Šopavasar, aprīļa un maija mēnesī policijas darbinieki viesojušies kopumā vairāk nekā 30 skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī uzņēmuši viesus pie sevis Drošības klasē. Ir būts Pāvilostā, Krotē, Vērgalē, Sikšņos, kā arī daudzās citās skolās un bērnudārzos Liepājā un tās apkārtnē.

Mācību stundas notiek visu gada garumā, un tās saistītas gan ar drošību brīvdienu aktivitātēs un uz ielas, gan par policijas darbu. Visaktīvāk mācību stundas tiek apmeklētas mācību gada sākumā, kad skolēni pēc vasaras, kas nereti aizvadīta laukos, atgriežas pilsētā un ceļu satiksmē, kā arī mācību gada beigās, vasaras brīvlaikam sākoties.

Viesojoties policijā, bērni un jaunieši tiek iesaistīti diskusijās par dažādām tēmām –par drošību uz ūdens, uz ielām, mežā, rotaļlaukumos, transformatoru būdu tuvumā, kā arī par drošību internetā un piesardzību, satiekoties ar svešiniekiem, par stopēšanu uz autoceļiem, par narkotikām, smēķēšanu, alkoholu un citām negatīvām atkarībām.
Novēlam ļauties vasaras priekiem un piedzīvojumiem bez raizēm!

Izglītojošais darbs turpināsies arī vasarā, kad Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki viesosies pie bērniem vasaras nometnēs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl