2 komentāri
Līdz 16.00 pašvaldību vēlēšanās nobalso gandrīz 40% vēlētāju
Cilvēki piedalās pašvaldību vēlēšanās 603. pašvaldību vēlēšanu iecirknī Limbažu kultūras namā. (LETA)

Līdz plkst. 16.00 pašvaldību vēlēšanās Latvijā kopumā nobalsojuši gandrīz 40% vēlētāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

Tostarp šodien līdz plkst. 16.00 Latvijā nobalsojuši gandrīz 400 000 cilvēku jeb 28% no vēlētājiem. Savukārt nobalsojušo skaits kopā ar tiem, kas izmantoja iespēju balsot iepriekšējās trijās dienās, sasniedzis gandrīz 570 000 jeb 39,3% no balsstiesīgajiem.

Vēlēšanu informāciju CVK apkopojusi par 941 iecirkni no 955.

Šodien Latvijā notiek pašvaldību vēlēšanas, kurās ir iespējams nobalsot no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00.

Pašvaldību vēlēšanās jāievēl 1614 deputāti. Pašvaldību vēlēšanām ir reģistrēti 599 deputātu kandidātu saraksti un 8945 deputātu kandidāti.

TOP komentāri

 • Spilvens nevar vēlēt
  0 0 0

  Spilvens nevar vēlēt

  nu man piemēram vienalga. tāpat nekā nemainīsies. visur korupcija, visur meli
 • Krekers
  0 0 0

  Krekers

  Prieks, ka vēlētāju aktivitāte ir augstāka nekā iepriekšējās Pašvaldību vēlēšanās, kad, ja pareizi atceros, tā bija zemākā atjaunotās Latvijas laikā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl