Lidostas “Rīga” jauno vadītāju izvēlēsies konkursa kārtībā

Komentāri

Jaunais lidostas valdes priekšsēdētājs tiks izvēlēts konkursa kārtībā, un par to jau tika runāts ar Satiksmes ministriju, intervijā raidījumā “900 sekundēs” sacīja lidostas “Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – tikai divarpus mēnešus pēc apstiprināšanas ļoti mīklainos apstākļos lidostas ”Rīga” valdes priekšsēdētāja amatu pametis Armands Jurjevs. Zināms, ka demisija notikusi pēc sarunas ar satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Rīgas lidosta

Kanels intervijā “900 sekundēm” pauda, ka neviens no padomes nav saņēmis Jurjeva skaidrojumu, kāpēc viņš atkāpās no lidostas valdes priekšsēdētāja amata. Jurjeva līdzšinējais darbs nav vērtēts, jo viņš amatā bija nepilnus divus mēnešus.

Video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl