Lidostas “Rīga” jauno vadītāju izvēlēsies konkursa kārtībā

Komentāri

Jaunais lidostas valdes priekšsēdētājs tiks izvēlēts konkursa kārtībā, un par to jau tika runāts ar Satiksmes ministriju, intervijā raidījumā “900 sekundēs” sacīja lidostas “Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – tikai divarpus mēnešus pēc apstiprināšanas ļoti mīklainos apstākļos lidostas ”Rīga” valdes priekšsēdētāja amatu pametis Armands Jurjevs. Zināms, ka demisija notikusi pēc sarunas ar satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Rīgas lidosta

Kanels intervijā “900 sekundēm” pauda, ka neviens no padomes nav saņēmis Jurjeva skaidrojumu, kāpēc viņš atkāpās no lidostas valdes priekšsēdētāja amata. Jurjeva līdzšinējais darbs nav vērtēts, jo viņš amatā bija nepilnus divus mēnešus.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl