Komentāri

Pagājis gandrīz mēnesis, kopš lidostā Rīga ir jauna kārtība, kādā pasažierus apkalpo taksometri. Tiesa lika lidostai atcelt iepriekšējo praksi, ka iebraukšana tās teritorijā iespējama tikai ar īpašu licenci. Tagad pie lidostas novērojams haoss – taksometri vai nu drūzmējas milzu rindās, vai arī gluži pretēji, pasažieriem tos ilgi jāgaida. Šoferi stāsta, ka situācija ir saspringta un līdz dūru vicināšanai vai riepu duršanai ir viens solis.

Pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no 6. septembra lidostai ”Rīga” jāļauj iebraukšana taksometru līnijā ikvienai personai. Sākotnēji tas radīja pamatīgu haosu, kas arī tagad tā līdz galam nav norimis. Lidostā skaidro, ka iepriekšējā kārtība ar licencēm ļāva labāk plānot darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Izvirzīt zināmus nosacījumus, par mašīnu skaitu, kas jānodrošina. Šobrīd vairs šādu mehānismu nav. Ir brīži, kad ir daudz pasažieru, nav mašīnu. Saņemam daudz sūdzības. Vai otra galējība – kad ir liels pasažieru pieplūdums, tad ir ļoti daudz taksometru,” stāsta lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Uz vairākiem taksometriem var manīt pārlīmētus SIA nosaukumus – lielākoties, katrs šoferis ir mikrouzņēmējs. Taksisti atzīst, ka situācija ir saspringta. Tagad par klientiem cīnās visi, kam nav slinkums. Pēc taksistu teiktā, lielākā gaidīšana un rindas veidojas pie izbraukšana automāta, jo šoferiem jāmaksā nauda, lai tiktu ārā – pusotrs eiro. Cena ir uz pusi mazāka, nekā parastajiem lidostas apmeklētājiem.

Lidosta noraida tiesas pārmetumus, ka ierobežojumi takšiem bija radīti ,lai vairāk nopelnītu. Caurlaižu sistēma bijusi izstrādāta, lai, izpildot starptautiskajos normatīvajos aktos noteiktās prasības, nodrošinātu lidostas, pasažieru un gaisa kuģu drošību lidostas teritorijā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl