Komentāri

Lidojumus uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu varētu atjaunot novembra beigās vai decembra sākumā, tā intervijā 900 sekundēm apliecinājis Civilās aviācijas aģentūras (CAA) direktors Māris Gorodcovs.

Civilās aviācijas aģentūra katru dienu sazinās ar drošības iestādēm pašmājās un citās valstīs. “Tiklīdz uzzinājām par teroraktu Parīzē, uzreiz sazinājāmies ar drošības iestādēm, noskaidrojām jaunāko informāciju un visi skrējām uz darbu,” piektdienas notikums atminas Gorodcovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām viņa rīcībā nav informācijas par to, ka avionozare teroraktu dēļ varētu būt apdraudēta, tomēr pie tik saspringtas situācijas, kad terorakti notiek viens pēc otra, nav garantiju, ka šajā jomā nekas nenotiks, apliecina Civilās aviācijas aģentūras direktors.

Terorakti gan ir likuši pārskatīt avionozarē pastāvošo kārtību, un paredzams, kas situācija mainīsies. Īpaši tas attiecas uz pastiprinātas kontroles ieviešano trešo valstu lidostās, skaidro Gorodcovs. Viņš norāda, ka lidojumus uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu varētu atjaunot novembra beigās vai decembra sākumā.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl