Lidojumus uz Šarmelšeihu plāno atsākt jau novembra beigās, apliecina CAA direktors

0 Komentāru
Lidojumus uz Šarmelšeihu plāno atsākt jau novembra beigās, apliecina CAA direktors
Foto: LETA

Lidojumus uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu varētu atjaunot novembra beigās vai decembra sākumā, tā intervijā 900 sekundēm apliecinājis Civilās aviācijas aģentūras (CAA) direktors Māris Gorodcovs.

Civilās aviācijas aģentūra katru dienu sazinās ar drošības iestādēm pašmājās un citās valstīs. “Tiklīdz uzzinājām par teroraktu Parīzē, uzreiz sazinājāmies ar drošības iestādēm, noskaidrojām jaunāko informāciju un visi skrējām uz darbu,” piektdienas notikums atminas Gorodcovs.

Pagaidām viņa rīcībā nav informācijas par to, ka avionozare teroraktu dēļ varētu būt apdraudēta, tomēr pie tik saspringtas situācijas, kad terorakti notiek viens pēc otra, nav garantiju, ka šajā jomā nekas nenotiks, apliecina Civilās aviācijas aģentūras direktors.

Terorakti gan ir likuši pārskatīt avionozarē pastāvošo kārtību, un paredzams, kas situācija mainīsies. Īpaši tas attiecas uz pastiprinātas kontroles ieviešano trešo valstu lidostās, skaidro Gorodcovs. Viņš norāda, ka lidojumus uz Ēģiptes kūrortu Šarmelšeihu varētu atjaunot novembra beigās vai decembra sākumā.

Skaties video:

0 Komentāru