Komentāri

Lidostā “Rīga” notikušais negadījums, kad uz skrejceļa saslīdējusi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Toljati “Lada” lidmašīna, visticamāk, atgadījies dzinēja problēmu dēļ, tā TV3 apliecināja kluba treneris Artis Ābols.

Toljati “Lada” komandu vada latviešu treneris Artis Ābols, bet kluba sastāvā spēlē Edgars Masaļskis un Kristaps Sotnieks. Kā telefonsarunā ar TV3 skaidroja Ābols, saslīdēšanas dēļ lidmašīna noskrējusi arī no skrejceļa. “Pa lauku pabraucām. Lidmašīna nepaspēja ieskrieties un “aizvilka” pa labi,” par notikušo stāsta treneris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc viņa rīcībā esošās informācijas, negadījums noticis, jo lidaparāta kreisais dzinējs nav izgājis uz pacelšanās jaudu. “Labi, ka bija mazs ātrums,” norāda treneris. Šobrīd komandas hokejisti atrodas lidostā un gaida nākamo reisu.

Foto: lidmašīnas riņķo virs Rīgas lidostas

Telefonintervija ar Arti Ābolu

Great time in Riga🚀🚨✈️🛫

A post shared by Glebа (@_gleba_) on

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl