Komentāri
Līdaka varētu pamest darbu Saeimā; pauž gatavību piedalīties konkursā uz Rīgas Zooloģiskā dārza vadītāja amatu
Pagaidām konkurss vēl nav izsludināts, taču tuvākā laikā tam vajadzētu notikt. (LETA)

Deputāta mandātu varētu nolikt ilggadējais Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka. Viens no Zaļās partijas līderiem nolēmis piedalīties konkursā uz Rīgas Zooloģiskā dārza valdes locekļa amatu.

Rīgas Zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētāja amats kļuva vakants, jo līdzšinējais vadītājs Rolands Greiziņš devies pensijā. Par to, ka Līdaka varētu pretendēt uz šo vietu, Saeimas aizkulisēs tiek runāts jau ilgāku laiku. Beidzot to atzinis arī pats politiķis, kurš gatavojas piedalīties konkursā, ņemot vēra, ka pēc izglītības ir zoologs, un daudzus gadus darbojas parka atbalsta biedrībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zoodārza kapitāldaļu turētājs ir Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš vada partiju “Saskaņa”. Līdaka kategoriski noliedz, ka ar viņu būtu runājis par nonākšanu amatā.

Pagaidām konkurss vēl nav izsludināts, taču tuvākā laikā tam vajadzētu notikt. Ja Līdaka kļūs par jauno zoodārza vadītāju, viņa vietu Saeima ieņems Zaļās partijas biedre Inese Aizstrauta.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl