Komentāri
Līdaka varētu pamest darbu Saeimā; pauž gatavību piedalīties konkursā uz Rīgas Zooloģiskā dārza vadītāja amatu
Pagaidām konkurss vēl nav izsludināts, taču tuvākā laikā tam vajadzētu notikt. (LETA)

Deputāta mandātu varētu nolikt ilggadējais Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka. Viens no Zaļās partijas līderiem nolēmis piedalīties konkursā uz Rīgas Zooloģiskā dārza valdes locekļa amatu.

Rīgas Zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētāja amats kļuva vakants, jo līdzšinējais vadītājs Rolands Greiziņš devies pensijā. Par to, ka Līdaka varētu pretendēt uz šo vietu, Saeimas aizkulisēs tiek runāts jau ilgāku laiku. Beidzot to atzinis arī pats politiķis, kurš gatavojas piedalīties konkursā, ņemot vēra, ka pēc izglītības ir zoologs, un daudzus gadus darbojas parka atbalsta biedrībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zoodārza kapitāldaļu turētājs ir Rīgas mērs Nils Ušakovs, kurš vada partiju “Saskaņa”. Līdaka kategoriski noliedz, ka ar viņu būtu runājis par nonākšanu amatā.

Pagaidām konkurss vēl nav izsludināts, taču tuvākā laikā tam vajadzētu notikt. Ja Līdaka kļūs par jauno zoodārza vadītāju, viņa vietu Saeima ieņems Zaļās partijas biedre Inese Aizstrauta.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl