20 komentāri
LIAA skaidro, kādā veidā Šlesers un viņa dēls pievienojās Vējoņa delegācijai uz AAE
LETA

Diezgan lielu iedzīvotāju uzmanību izpelnījās fakts, ka Valsts prezidenta un uzņēmēju delegācijā uz Apvienoto Arābu Emirātiem (AAE) pievienojies arī bijušais satiksmes ministrs Ainārs Šlesers un viņa dēls Edvards Šlesers. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), kas rīko šo braucienu, sniedz savu komentāru.

Uzņēmēji pieteikties LIAA organizētajās valsts augstāko amatpersonu vizītēs ārvalstīs var LIAA mājaslapā, aizpildot pieteikumu anketu.

Par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizīti uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – 19.12.2016. LIAA savā mājaslapā izsludināja pieteikšanos uzņēmēju delegācijai, uz kuru var pieteikties interesenti, aizpildot pieteikumu anketu un norādot savas uzņēmuma intereses vizītes laikā.

Valsts prezidenta vizīte Apvienotajos Arābu Emirātos ilgst no 25. līdz 27. februārim.

Kopā uzņēmēju delegācijas vizītē piedalās 62 uzņēmēji, pārstāvot 44 kompāniju intereses.

Ņemot vērā, ka pieteikšanās vizītei ir atklāta (ievērojot pieļaujamo apjomu), piedalīties var jebkurš uzņēmums. Pārstāvju deleģēšana ir paša uzņēmuma atbildība un kompetence.

 

Vizītē uz AAE devies ne tikai Vējonis, bet arī Šlesers un viņa dēls

Vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE) devies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ekonomikas, zemkopības un satiksmes ministri, kā arī plaša uzņēmēju delegācija. Kā liecina vizītes laikā uzņemtās un ”Facebook” ievietotās fotogrāfijas, delegācijas dalībnieku vidū ir arī Ainārs Šlesers, kā arī viņa dēls Edvards Šlesers.

Kā iepriekš vēstīja Valsts prezidenta preses dienests, vizītes laikā plānotas Valsts prezidenta tikšanās ar augstākajām AAE amatpersonām, kā arī paplašināt Latvijas un AAE līgumtiesisko bāzi un stiprināt ekonomiskās attiecības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl