Levits aicina sabiedrību mobilizēties Covid-19 izplatības apturēšanai

Latvijas sabiedrībai ir nepieciešams mobilizēties, lai kopīgiem spēkiem spētu apturēt Covid-19 straujo izplatību valstī, svētdien, 25.oktobrī, vēstījumā sabiedrībai uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Zane L

  Zane L

  Diemžēl populistiem liels spēks.. Kamēr Gobzems Covid nenoraus, tikmēr nesapratīs.
 • Murgi
 • Nu re
 • Andis

  Andis

  Ja situācija nevis uzlabojas, bet tik pasliktinās, tad vajadzētu apstāties un saprast, kas tiek darīts nepareizi.
  Ja izvirzītais mērķis sasniegts netiek, tad mainīta tiek vadība . Ceru, ka mērķis tiešām ir mazināt saslimušo skaitu, bet ne to palielināt.
  Pavasarī bija aicinājums neaiztikt seju un bija arī rezultāts - nebija ne saslimušo pūļu, ne līķu kalnu, tad tagad viss pretēji - sejas maska, kuru liek atkārtoti, pati kļūst par infekcijas avotu un no tās tad arī visa tā lielā obligāta saslimšana. Kas attiecas uz līķu kalniem, tad arī tie būs, jo kā viens "spečuks" covid jautājumā izteicās, tad slimniekiem nevis stiprina imūnsistēmu, bet pazemina, lai slimais nesaslimu ar imūnsistēmas izraisītām saslimšanām, tādēļ līķu kalni noteikti būs, jo pazeminot imūnsistēmas spēju cīnīties ar vīrusu, nekam citam vairs nav kam stāties slimībai ceļā.
 • Airita Friševa

  Airita Friševa

  Strādā no jebkurienes, īsti nedarot neko. Izvēlies, kas strādā tavā vietā un kopē viņa darbības. Nopelnīt var, pārbaudīts un ir vērts. :)
  Vairāk informācijas takeprofiteasy[punkts]com (angļu valodā).
 • Māris

  Māris

  Kāpēc atļāva krievu bandai no Rīgas lidot uz Kipru? Tie atvazāsies atpakaļ un izplatīs vīrusu pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.
 • nopietnais

  nopietnais

  būtu miers,un visi veseli,ja Latviju vaditu Latvijas latvieši,nevis iebraucēji,un muļļa,vinkeliene,kuru tauta neieveleja,bet ši pa skursteni ielida.
 • Skaudības Dievs

  Skaudības Dievs

  Egīls Levits ir mūsu pravietis. Levita kungam ir jādodas uz Izraēlu pašizolēties. Viņam ir jāpavada 40 dienas un 40 naktis bez ēdiena un ūdens tuksnesī, lai pierādītu savu mitoloģisko (bībeliski dievišķo) izcelsmi. Tad mums taps zināms kāds pravietis viņš ir. Ar skaudību, Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš
  P.S. Mani vienkārši smīdina šī multimiljonāra vēstījumi vienkāršajai tautai. Viņš ir tālu no tautas, taču viņš ietiepīgi negrib to saprast, jo barojas uz tautas rēķina. Levita kunga asprātības spridzina! Ēdušais neēdušo nesapratīs!
  • Hm

   Hm

   Izaudz līdz viņa līmenim un intelektam un tad raksti šādus komentārus. Bet ups! Ja būs intelekts, tad šādus komentārus nerakstīsi.
  • Nu re
 • Ilze

  Ilze

  Es tikai nesaprotu vienu, jau pavasarī visiem bija skaidrs, ka rudenī būs otrs vilnis. Visiem valsts Covid-19 gudrajiem ir izniegtas milzu summas par un ap vīrusa pētīšanai. Kāpēc tagad atbildīgās personas rausta plecus un domā par plāniem, ja tiem jau bija jābūt gataviem, jums visa vasara bija priekšā un pietiekami daudz līdzekļu, lai kaut ko izdomātu, bet neko vairāk par masku nēsāšanu neesat izdomājuši. Par ko tad tik daudz naudas tika izsniegts. Es savai ne mazajai nodokļu naudai gribu lietderīgāku pielietojumu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!