Lepnajā kūrortpilsētā Jūrmalā “parastiem” iedzīvotājiem nevar salabot ietves

Pievienot komentāru
Lepnajā kūrortpilsētā Jūrmalā “parastiem” iedzīvotājiem nevar salabot ietves
Ekrānšāviņš

Kūrortpilsētas Jūrmalas Plūdu ielas namu iedzīvotāji jau trīs gadus gaida, kamēr viņiem sakārtos ietves, – pagaidām tādu nav vispār, un tas apdraud arī drošību, nerunājot nemaz par ērtumu.

Plūdu ielai Jūrmalā dots ļoti atbilstošs vārds, jo, līdzko uzlīst lietus, ielu pārņem ūdens. Nesen tai uzlikts jauns asfalts, taču gājēju ietves nav atjaunotas. Ik gadu tiek solīts, ka ietves sakārtos nākamgad, un tā katru vasaru. Tāpat arī šovasar solīts, ka “nākamgad” ietves būšot. 

Tikmēr cilvēki no apkārtnes Plūdu ielu apciemo, lai uz blakus esošo bērnudārzu vestu savas atvases, kas pašiem šīs ielas iedzīvotājiem rada pamatīgas raizes. Savukārt kāda kundze stāsta, ka viņas mazdēls – invalīds – ratiņkrēslā nevar tik lejā pa durvīm. Arī šis jautājums nav sakārtots.

Tikmēr tā vietā, lai sakārtotu ietves, Jūrmalas dome radusi citu risinājumu – šajā kvartālā liks dzīvojamās zonas zīmes, kas ierobežos ātrumu uz 20 kilometriem stundā, un priekšroka tad būs jādod gājējiem un velobraucējiem. Tad drošības latiņa krietni pacelšoties, sola domes pārstāvji.

Tiesa gan, zeme nepieder pašvaldībai, un tas ir privātīpašums. Taču Jūrmalas dome sola iesaistīties un aktīvi palīdzēt risināt šo jautājumu.

Foto!

Skaties video!