Lepers neizpratnē, kā Sandu Deju var paciest viņas vīrs

Visai kaitinošā izaicinājumā iesaistījusies Radio SWH ētera personība, pasākumu vadītāja, improvizatore un mamma Sanda Dejus un radio Star FM DJ, skolotājs, filozofs un pasākumu vadītājs Oskars Lepers. Abi apņēmušies izturēt vairākus nervus kutinošus pārbaudījumus, lai noskaidrotu, kurš vieglāk pārcieš stresu.

Ētera personības šķir kāda būtiska iezīme – Sanda atzīst, ka ir visai nervoza būtne un pat dēvē sevi par ”Mis Stress”, bet Oskars uzskata, ka ir absolūts ”Misters Miers” – viņš nemēdzot stresot vispār nekad. Vai tā tiešām ir, un kurš no abiem stresa situācijas panes labāk?

Otrajā pārbaudījumā pusminūtes laikā jāatšķetina vadu mudžeklis, pretiniekam jau tā kaitinošo situāciju padarot vēl neciešamāku. Lai piņķerīgajā uzdevumā Oskaru mazliet izsistu no sliedēm, Sanda izvēlējusies pavisam sievišķīgu taktiku – viņa ķērusies pie, tautas valodā runājot, pretinieka ”zāģēšanas”. Tas nostrādā lieliski – Oskaram ne vien neizdodas uzdevumu atrisināt, viņam arī neviļus nākas aizdomāties, kā gan Sandu vispār var paciest viņas vīrs.

Ar uzdevumu noteiktajā laikā netiek galā arī pati Sanda, taču viņu, šķiet, Oskara draudi ieslēgt un pilnā jaudā atskaņot radiostaciju Star FM nesatrauc ne vismazākajā mērā. Lai uzzinātu, kas notiks tālāk, seko abu duelim Skaties.lv!

Lai tavi nervi neietu pa gaisu, izmēģini jaunos ”GoRelax” – dabīgus, nomierinošus līdzekļus, kas radīti aktīviem cilvēkiem, lai palīdzētu tiem sadzīvot ar ikdienas straujā dzīves tempa sekām un pārmērīgu stresa līmeni. Mierīgākai un harmoniskai dzīvei lieti noderēs ” GoRelax Day”, savukārt kvalitatīvu naktsmieru nodrošināt palīdzēs ”GoRelax Night”. Abi līdzekļi ir radīti tepat Latvijā un satur gan labi zināmu ārstniecības augu ekstraktus, gan inovatīvas aktīvās vielas ar pierādītu nomierinošu iedarbību. GoRelax – dabas dāvāts miers!