2 komentāri

Neņemot vērā, ka Latvijas Radio (LR) darbinieki pauduši neuzticību Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklim, LR kuratoram Ivaram Āboliņam, viņš no amata atstādināts netiks, – tika paziņots īpaši sasauktā preses konferencē.

Turklāt LR darbinieku aicinājums Āboliņu atstādināt no NEPLP padomes nodēvēts par nekorektu.

Tāpat NEPLP lēma, ka LR valdē turpmāk darbosies vēl divi valdes locekļi. Patlaban tur darbojas tikai viens – Sigita Roķe.

NEPLP arī atzina savas kļūdas, kuras iepriekš padomei ir bijušas neveiksmīgā komunikācijā par jautājumiem, kas saistīti ar “Latvijas Radio 5”.

Savukārt lēmums, ka “Radio 5” ir jāatskaņo 80% mūzikas, ir apturēts līdz 2018. gadam.

Skaties.lv jau ziņoja, – pēdējo nedēļu laikā samilzis konflikts starp Latvijas Radio darbiniekiem un mediju pārraugiem – NEPLP padomi. Radio darbinieki sabiedrisko mediju uzraugiem pārmet iejaukšanos redakcionālajā neatkarībā, savukārt padome žurnālistiem pārmet politisko spiedienu.

Darbinieku konflikts ar radio uzraugiem sākās pēc tam, kad padome uzdeva mainīt ”Latvijas Radio 5” formātu, liekot teju pilnībā pāriet uz latviešu mūzikas spēlēšanu. Pret ieceri iestājas radio vadība, uzskatot, ka padome ignorē jauniešu auditorijas vēlmi un lobē konkurējošo komercradio intereses. Neizpratnē par lēmumu ir Latvijas mūziķi un mūzikas izdevēji, kuru interesēs padome it kā šo ieceri virzījusi.

Plašāk par konfliktu uzzini arī šeit:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl